جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۵۷    عبارت مورد جستجو: قتل

یزید چگونه مرد/ ماجرای نبش قبر معاویه و فرزندش

یزید بن معاویه که مجرم اصلى در فاجعه خونبار کربلا بود، تنها سه سال پس از این فاجعه، در ۳۸ سالگى با مرگی ننگین از دنیا رفت و با مرگش، حکومت فاسق خاندان ابوسفیان پایان یافت.

كد خبر : ۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


«امین‌الاسلام طبرسى»، علامه‌ای که پیش از وفات تدفین شد

نیمه اول قرن پنجم هجری، سکته‌‌‌ای بر «امین‌الاسلام طبرسى» عارض می‌‌شود. خاندانش به این گمان که علامه به رحمت ایزدی پیوسته است، او را به خاک می‌‌سپارند! علامه در قبر به هوش می‌آید و نذر می‌کند اگر نجات یافت...

كد خبر : ۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


اولین باری که آقای خمینی لقب «امام» گرفت

رژیم شاه که از اقبال مردم به امام خمینی(ره) حیرت کرده بود، دست به حرکت نسنجیده‌ای زد تا به گمان خویش امام را بی‌اعتبار کند.

كد خبر : ۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


اینجا یکی از غم‌انگیزترین نقاط ایران است + تصاویر

امروز 20 دی، سالروز شهادت امیر کبیر است، مردی که همزمان با اروپا، کمر به اصلاح ایران و ترقی آن بسته بود

كد خبر : ۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


گریه و لبخند فاطمه(س) بر بالین رسول الله(ص)/آخرین روزهای حیات پیامبر(ص)

در لحظات آخر عمر پیامبر(ص)، فاطمه(س) بسیار گریان بود. پیامبر(ص) او را به نزدیک خود طلبید و مطالبی را به او گفت که فاطمه(س) گریه­اش شدت یافت. آنگاه مطلبی را به ایشان گفت که حضرت زهرا(س) تبسم کرد.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۲


بار دیگر حجر بن عدی به شهادت رسید

گرین : امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه جنایتی که گروهک تکفیری النصره در نبش قبر حجر بن عدی کندی یکی از اصحاب وفادار پیامبر(ص) و از یاران خاص مولا علی(ع) انجام داد در زمره جنایات تاریخی تکفیری ها است، گفت: 1383 سال قمری از شهادت این فرمانده رکاب امیرالمومنین(ع) به دست سربازان معاویه می گذرد و امروز بار دیگر این شهید بزرگوار را سربازان قرن پانزدهم معاویه به شهادت رساندند.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


مطالبی در باره حجربن عدي

گرین : در سالي که معاويه پس از قتل حجر به مکه آمده بود، حسين بن علي عليه السلام را ملاقات کرد. به امام حسين عليه السلام گفت: آيا خبر دار شدي که با حجر و يارانش و پيروان او و شيعيان پدرت چه کرديم؟

كد خبر : ۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


آمریکا صحنه گردان جنگ مذهب علیه مذهب

گرین : مسلمانان سراسر جهان اعم از شیعه و سنی اقدام هتاکانه تروریست‌های سوریه‌ای به مقدسات را محکوم کردند.

كد خبر : ۱۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


وبلاگ نویسان باید به صورت شبکه‌ای فعالیت کنند/سازش با آمریکا ناجوانمردی در حق ملت‌های آزاده است

گرین :سردار نقدی گفت: رسانه‌ها این قدرت را پیدا کرده‌اند که یک واقعیت مجازی ترسیم کنند و در مقابل حقیقتی قرار دهند تا افکار عمومی بر اساس آن واقعیت مجازی که در برابر چشمان خود می‌بینند تصمیم‌گیری کند.

كد خبر : ۱۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


وصیت نامه یک شهید 17 ساله

 در بخش‌هایی از این وصیت نامه آمده است: به همرزمان محصلم بگوئید؛ که اجتماع نیاز به درس و سپس تخصص شما دارد. نکند خدای ناکرده متخصصی شوید مضر بر جامعه، که بدانید در این‌صورت هیچ‌یک از شهدا از قطرات خون‌شان نخواهند گذشت.

كد خبر : ۱۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۰


دستان شیطان و آستین نفاق

گرین : هتک حرمت به مرقد و پیکر مطهرحجر بن عدی را که از سوی اخلاف خوارج و بنی امیه روی داد می توان در راستای کینه ای دیرینه از این صحابی گرانقدر رسول خدا(ص) و امیرالمؤمنین(ع) و امام حسن(ع) در دفاعی که از حریم ولایت در جمل، صفین، و نهروان از خود نشان داد تحلیل نمود.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۰


عاملان زنده به گور کردن سه پاسدار چه کسانی هستند+تصاویر

پس از گذشت سه دهه، جزئیاتی از شکنجه سه پاسدار شهید توسط منافقین منتشر شد.

كد خبر : ۱۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


از خط مقدم پرهیاهو تا پشت جبهه متلاشی اپوزیسیون

گرین : اعلام نامزدی هاشمی رفسنجانی بازتاب‌های متفاوتی در محافل مخالف جمهوری اسلامی داشته است.

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


گلشیفته فراهانی به قتل رسید

گرین : گلشیفته فراهانی به دلیل درگیری و خوردن تیر اسلحه به قتل رسیده است.قاتلان هنوز مشخص نشده اند و پلیس به دنبال این ضاربان وی می باشد.

كد خبر : ۱۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


۵۰۰ مأمور ناجا در فتنه ۸۸ مجروح شدند/ ورود به سفارت انگلستان یک دام بود

گرین:فرمانده نیروی انتظامی گفت: حضور برخی افراد در سفارت انگلستان دامی بود که آن افراد توسط خود انگلیسی‌ها در آن قرار گرفتند. ورودی سفارت انگلستان دو در ضدگلوله و ضدانفجار دارد که با کنترل باز و بسته می‌شود و اینکه کسی بخواهد آن را باز کند امکان‌پذیر نیست مگر اینکه خود افراد سفارت بخواهند آن در باز شود.

كد خبر : ۱۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


نقش ايرانيان در تحرکات سياسي دوران امام هادي(ع)/ مظلوم پيروز در کلام رهبر انقلاب

گرین : فروغي که از خورشيد وجودش مي‌تابيد، روشن‌گر افکار و راهنماي مردم بيدار بود. ظلمت حاکم، آن حق مظلوم را به زندان افکند و در حصر نهاد، ولي آن نور زندانى، پيوسته روشنايي مي‌بخشيد و بر دل‌هاي محبان حکومت داشت؛ نه با سلاح، که با فلاح؛ نه با قدرت نظامى، که با فضيلت اخلاقى. سخن‌چينان از جاذبه معنوي و برتري علمي‌اش در آتش حسد مي‌‌سوختند و حاکمان، او را رقيب حکومت مي‌دانستند.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


دجال‌هاي مدرن

گرین : متون ديني يهود، مهم‌ترين عامل ايجاد نحله ي فاسد يعني شيطان پرستي بوده است؛ زيرا در آموزه‌هاي يهودي و عبراني، شيطان نه يک موجود بد بلکه فرشته‌اي خادم براي آزمايش انسان‌هاست.

كد خبر : ۱۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


منتخب ما! شیفته خدمت است نه تشنه قدرت

بگردیم دنبال آنها که شیفتگان خدمت‌اند و نه تشنگان قدرت؛ آنها که قدرت برایشان فقط وسیله‌ای برای رسیدن به خداست؛‌ آنها که سال‌ها نقشه نکشیده‌اند برای حضور در منصب ریاست جمهوری.

 
كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


فتح خرمشهر یک مکتب دفاعی جدید خلق کرد/هر رای انتخابات مثل یک سرباز در جبهه است

گرین : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه هر رأی حکم یک سرباز در خط مقدم مبارزه با دشمن را دارد، تأکید کرد: شرکت حداکثری مردم در انتخابات، ضامن امنیت ملی در برابر تهدیدات خارجی و بهترین قدرت بازدارندگی است

كد خبر : ۱۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


علی(ع) در کلام نویسنده سنی‌مذهب مصر

گرین : «صلاح عدس» نویسنده سنی‌مذهب مصر در کتاب «آل بیت‌النبی» می‌نویسد: علی بن ابی‌طالب نخستین فدایی در راه اسلام و یکی از ۱۰ نفری است که وعده بهشت به آنها داده شد.

كد خبر : ۱۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


موج جدید سندسازی دروغین CIA و BBC علیه مسئولان ایران در راه است + تصاویر

گرین : برخی اخبار حکایت از آن دارد بزودی موج جدیدی از انتشار اخبار و اسناد ساختگی و مجعول جدیدی با طراحی و هدایت CIA و BBC فارسی در آستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز خواهد شد. 

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


پاسخ به شبهات مسائل زنان

گرین : قوانین اسلامی همواره درصدد تقویت و رشد خصایص طبیعی و فطری بشر بوده است و این امری واضح و آشکار است که زن و مرد در برخی خصایص و ویژگی ها با یک دیگر متفاوت هستند چرا که وظایف متفاوتی را عهده دار هستند.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


الگوی ساختار خانوادة مطلوب از دیدگاه اسلامی

گرین : الگوی مورد نظر اسلام در زمینة خانواده،دارای محوری اصلی با عنوان«اصالت فرد در کنار اصالت جمع»است. هرچند این الگو به لحاظ کمیت ضرور حاضر در خانه،به‌سان خانوادة هسته‌ای است،به لحاظ همدلی بسیار متفاوت با خانوادة هسته‌ای و گسترده است.

كد خبر : ۱۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


دکتر قبل از اعدام برای خانواده‌اش چه نوشت+عکس

گرین : شهید لبافی‌نژاد قبل از شهادتش وصیت کرد: سفارش می‌کنم در خانه‌ای که فرزندم رشد و تربیت می‌یابد تلویزیون و مجلات فاسد و هر گونه وسیله‌ای که موجبات فساد اخلاقش را ایجاد کند، هرگز نباشد.

كد خبر : ۱۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


حرف هایی که امام حسین هیچگاه نزد
از دیر باز برخی از مقتل‏ نگارانِ روضه‏ خوان برای گریاندن مردم داستانها و سخنانى را می گفتند.آنان در آغاز خود نیز تردید داشتند و آن سخنان را تنها براى گریاندن مردم می گفتند، اما با دیدن تأثر شدید شنوندگان،از تردید دست شسته،باورشان می شد كه امام حسین(ع) چنان سخنانى گفته و یا چنان حوادثى رخ داده است.
كد خبر : ۱۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


زیباترین شیوه معاشرت را از امام سجاد بیاموزیم
حضرت ‏سجاد علیه السلام:هر كس به یك مؤمن مسافر ‏یاری و خدمت نماید، خداوند متعال هفتاد و سه بلا و اندوه را از او زایل خواهد كرد
كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


«خرم سلطان» کیست و نقش او در افول امپراتوری عثمانی چیست؟

محوریت فیلم حریم سلطان شخصیت مرموز خرم سلطان است که به گفته بسیاری از مورّخین با تحریکات خصمانه او آماج تهاجم عثمانی‌ها از اروپا به سمت ایران و شیعیان منحرف شد.

كد خبر : ۲۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


لومومبا؛ نخست‌وزیری که MI6 او را در اسید حل کرد+عکس

گرین :نگاهی به سرگذشت پاتریس لومومبا، سند جنایت هولناک دیگری از دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا و بریتانیا را ورق می‌زند که آشکارا منتخب یک ملت را برای تداوم استثمار و استعمار ثروت آفریقا، به وحشیانه‌ترین شکل ممکن به قتل می‌رسانند.

كد خبر : ۲۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


مصر یکصدا اقدام وحشیانه سلفی‌های افراطی در کشتن ۴ شیعه را محکوم کرد

گرین : واکنش‌های داخلی مصر نسبت به اقدام سلفی‌های تندرو به قتل چهار نفر از شیعیان در یکی از روستاهای این کشور همچنان ادامه دارد.

 
كد خبر : ۲۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


بیانیه وزارت امور خارجه کشورمان در محکومیت قتل وحشیانه 4 شهروند شیعه مصری

گرین : وزارت امور خارجه کشورمان در بیانیه‌ای قتل وحشیانه چهار شهروند شیعی مصر را محکوم و آن را مغایر با دین اسلام و کتاب و سنت پیامبر اکرم (ص) توصیف کرد.

 
كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


گناهانی که همه چیز انسان را از او می‌گیرند!

گرین : امام صادق‌ علیه‌السلام در حدیثی زیبا گناهانی که آثار منفی و پیامدهای ناگوار برای انسان دارد را توصیف فرموده‌اند.

 
كد خبر : ۲۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


بیکاری ،سرمنشاء عمده جرائم اجتماعی بروجرد

گرین : رئیس دادگستری بروجرد تصریح کرد: عمده جرائم دادگستری جرائمی چون کلاهبرداری، سرقت، مواد مخدر و نزاع های دسته جمعی است که بیشتر این جرائم نیز از سوی افراد بیکار، مضطر و معتاد صورت می گیرد.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


بیکاری ،سرمنشاء عمده جرائم اجتماعی بروجرد

گرین : رئیس دادگستری بروجرد تصریح کرد: عمده جرائم دادگستری جرائمی چون کلاهبرداری، سرقت، مواد مخدر و نزاع های دسته جمعی است که بیشتر این جرائم نیز از سوی افراد بیکار، مضطر و معتاد صورت می گیرد.

كد خبر : ۲۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


خاندان سلطنتی انگلیس؛ خانواده‌ای مسیحی یا یهودی؟+تصاویر

گرین : حقیقت آن است که تازه عروس خاندان سلطنتی انگلستان یک یهودی است. گرچه در جریان این عروسی سلطنتی چنان وانمود شد که گویی کیت میدلتون یک مسیحی است.

كد خبر : ۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۴


آماده‌باش تفنگداران دریایی آمریکا برای ورود به قاهره

گرین : منابع آمریکایی فاش کردند یک گروه از تفنگداران دریایی این کشور برای ورود به قاهره جهت حمایت از مقر سفارت آمریکا و شهروندان آمریکایی مقیم مصر، به حال آماده‌باش درآمده‌اند.

كد خبر : ۲۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


مظلومیت حکایتی دارد

گرین : هیچ کس مانند تو نمی‌دانست که مصلحت اندیشی قتلگاه انقلاب است؛ تو می‌گفتی دانشجو مؤذن جامعه است اگر خواب بماند نماز جامعه قضا می‌شود.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


قدرت‌نمایی خیابانی مخالفان و موافقان مرسی

گرین : امروز ۳۰ ژوئن طبق فراخوان قبلی هزاران نفر از مخالفان و موافقان مرسی به خیابان ها ریختند و در مخالفت و دفاع از مشروعیت وی تظاهرات کردند.

كد خبر : ۲۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


عامل سازمان اطلاعاتی ترکیه در حلب دستگیر شد

گرین:ارتش سوریه موفق شد که یکی از عناصر وابسته به سرویس اطلاعات ترکیه را که از خطرناک‌ترین سرکرده‌های گروه‌های مسلح در حلب به شمار می‌آمد، دستگیر کند.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


ترس تروریست‌ها از ندای «یااباالفضل» شیعیان سوری/نیازی به شیعیان ایرانی در سوریه نیست

مداح اهل بیت(ع) گفت: مدافعان حرم قسم می‌خوردند که وقتی با ذکر «یا حسین» و «یا ابالفضل» به سمت‌ تروریست‌های سوری هجوم می‌بردیم از ترس فرار می‌کردند.

كد خبر : ۲۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


مظلومیت فرماندهان جنگ درجذب امکانات

گرین : این دست نوشته آخرین یادداشت پاسدارشهید علی حسن نوری فرمانده دلاور گردان ثارالله شهرستان بروجرد به برادر بسیجی علی ذوالفقاری مسئول کار پردازی شهرداری بروجرد در زمان جنگ است .

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


حجاب و نقش آن در سلامت روان

گرین : ثمره حجاب شناخته شدن جایگاه واقعی زن به عنوان انسانی با ویژگی‌های خاص خود است که این شناخته شدن، به برکت حجاب پدیدار می‌شود. اما بی‌حجابی و برهنگی به زن جنبه جنسی می‌دهد و انسان بودن او را به فراموشی می‌سپارد.

كد خبر : ۲۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


پیشروی چشمگیر ارتش سوریه در برزه/دفع حمله به فرودگاه الطبقه در الرقه

گرین:یگان‌های ارتش سوریه در ادامه عملیات نظامی خود در منطقه «برزه» دمشق موفق شدند پیشروی‌های چشمگیری کسب کنند، همچنین این نیروها در عملیاتی دیگر حمله افراد مسلح به فرودگاه «الطبقه» در رقه را دفع کردند.

كد خبر : ۲۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


تخريب يعني سكوت در انفجار
كد خبر : ۲۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


درگیری خونین بر سر آب کشاورزی در بروجرد

گرین : فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری شش تن از عوامل تیراندازی منجر به قتل در این شهرستان خبر داد.

 

 

كد خبر : ۲۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آخرین ساعات حیات امیرمؤمنان علی(ع) چگونه گذشت

گرین : امیرالمؤمنین(ع) در وصیت خود فرمود: اى نوادگان عبدالمطلب! نکند که شما بعد از شهادت من دست خود را از آستین بیرون آورید و در خون مسلمانان فرو برید و بگویید امیر مؤمنان کشته شد و این بهانه‌اى براى خونریزى شود.

كد خبر : ۲۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


دعوت اقشار بسیج برای حضور در راهپیمایی روز قدس

گرین : اقشار مختلف بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌های جداگانه ضمن دعوت از آحاد ملت برای راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کردند: امروزه دیگر روز قدس از قالب یک «روز نمادین مناسبتی» به در آمده است و به یک «گفتمان فراگیر» در بین کشورهای اسلامی و ملت های آزادی خواه جهان تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


دفاع بی‌بی‌سی از صلاحیت چند وزیر!

گرین : شبکه دولتی انگلیس از برخی اعضای کابینه پیشنهادی حمایت و آن را واقع‌گرایانه توصیف کرد.

كد خبر : ۲۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آل سعود دچار وحشت شده است

گرین : شاهزاده عربستانی با اشاره به گسترش ظلم در این کشور از وحشت رژیم آل سعود از انقلاب مردم خبر داد.

كد خبر : ۲۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


روز واقعه نزدیک است‌

گرین : شریعتمداری تصریح کرد: اسرائیل پاشنه آشیل آمریکا و بدون کمترین تردیدی، با آغاز حمله به سوریه، همه روزه هزاران موشک سراسر این سرزمین اشغالی و تاسیسات حیاتی آن را زیر و رو خواهد کرد.

 
كد خبر : ۲۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


اولین شهید روحانی کشور در دفاع مقدس
كد خبر : ۲۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


سپاه با چه کسانی در شمالغرب می‌جنگید؟

تجزیه‌طلبی از شاخصه‌های اصلی اقدامات تروریستی پژاک است و این گروهک نیز در راستاى اقدامات مشابه با پ.ک.ک، از سال 2003 تاکنون ده‌ها تن از شهروندان بى‌گناه را در عملیات‌هاى ضدانسانى خود به ویژه در ناحیه شمالغرب کشور کشته است.

كد خبر : ۲۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


حمله به «اشرف» اهمیت راهبردی در آینده منطقه دارد/ سیستم اطلاعاتی ما کاملاً هوشمند است

گرین : جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد حمله اخیر جوانان عراقی به پادگان اشرف و هلاکت تعدادی از سران منافقین، اهمیت راهبردی وسیعی در تحولات آینده منطقه دارد.

 
كد خبر : ۲۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


وقایعی که منجر به کشتار 17 شهریور شد

گرین : رژیم‌ شاه‌ بعد از راهپیمایی‌ بزرگ‌ 16 شهریور به‌ این‌ نتیجه‌ رسید که‌ باید بر شدت‌ سرکوب‌ افزود تا بتوان‌ بحران‌ را مهار کرد.

 
كد خبر : ۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


سلاح‌هایی که برای روز مبادا به مردگان منافقین سپرده می‌شد

گرین : قبرستان مروارید یکی از نقاط جالب توجه پادگان اشرف است.

 
كد خبر : ۲۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


هولوکاست شیعه در سوریه

گرین : امروزه در سوریه همان کسانی که مدعی حقوق بشر و به ظاهر حامیان این بیانیه هستند از کشتار شیعیان در سوریه واهمه ای ندارند و به گفته انیشتین حیات انسان‌ها هویت خود را از دست داده و از ارزش‌های والای انسانی، جز اسم توخالی نمانده است.

كد خبر : ۲۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


خشم ترکیه از بی وفایی غرب/ اردوغان تنها شده است

گرین : توافق آمریکا با روسیه بر سر خلع‌سلاح ‌شیمیایی سوریه بر خلاف انتظار ترکیه بود و احتمال وقوع جنگ علیه سوریه را کاهش داد. دولت ترکیه در داخل تحت فشار قرارگرفته است. آیا سیاست این کشور در قبال سوریه تغییر می‌کند؟

كد خبر : ۲۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


چرا روسیه پشت بشار اسد را خالی نمی‌کند؟

گرین : اگر به صحبت‌های مقامات آمریکایی و حتی شیوخ خلیج فارس در دیدار با پوتین و لاوروف توجه کنیم، به برخی پیشنهادات قابل تامل برمی‌خوریم.حال سؤال اینجاست، چرا با وجود چنین پیشنهاداتی پوتین پشت اسد را خالی نمی‌کند؟

 
كد خبر : ۲۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


سلام رفقا تکیه کلام عمورمضان هنگام رسیدن به جمع دوستان ورزمندگان بود

گرین : با بغضی که از سر حسرت جاماندن از خیل شهداست از عملیات حاج عمران می گفت و زمزمه اش با خود که ˈمرد تا کی می خواهی به جبهه بیایی و برگردی و با خود خبر شهادت بچه ها را ببریˈ

كد خبر : ۲۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آنهایی که خواب امریکا را می‏بینند خدا بیدارشان کند /آمریکا از اسلام سیلی خورده است نه از آقای رئیس جمهور

گرین : مرور رابطه ایران و امریکا از نگاه امام خمینی(ره) این روز ها می تواند خواندنی تر از گذشته باشد.

كد خبر : ۲۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


گزارش سایت صهیونیستی از تثبیت قدرت دولت سوریه

یک پایگاه صهیونیستی اعلام کرد بازگشت شماری از نیروهای حزب‌الله نشان از بهبود موقعیت و قدرت دولت سوریه دارد.

كد خبر : ۲۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


از شلوار جین تا صهیونیسم

نتانیاهو در ادامه ادعاهای مضحک خود گفت: «من در طول عمرم که الان به 64 سال می‌رسد یاد گرفتم که حقیقت را بگویم.» این احتمالا بزرگ‌ترین دروغی است که نتانیاهو در طول این 64 سال گفته بود.

كد خبر : ۳۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


DNAی وندی شرمن 300 سال پیش
كد خبر : ۳۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


پدر قاتل پسر شد

اعتیاد پسر جوان به مواد‌مخدر چنان شدید بود که پدر و برادرش وقتی دیدند نمی‌توانند او را ترک دهند، نقشه قتل وی را عملی کردند.

كد خبر : ۳۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


اینفوگرافی لیست جنایات آمریکا

کودتای 28 مرداد، قتل عام مسافرین ایرباس، تحریم‌های بی‌سابقه و تحمیل جنگ 8 ساله تنها بخشی از عملکرد ضد حقوق بشری آمریکا علیه ملت ایران است.

كد خبر : ۲۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


همه گزینه‌ها روی میز باشد؛ چه غلطی می‌خواهند بکنند؟

رهبر معظم انقلاب تأکید فرمودند: مسئولان، به اظهارنظرها و اقدامات طرف مقابل، دقت و توجه لازم را داشته باشند. آنها از یک طرف لبخند می‌زنند و اظهار تمایل به مذاکره می‌کنند اما از طرف دیگر بلافاصله می‌گویند همه گزینه‌ها روی میز است. حالا مثلاً چه غلطی می‌خواهند بکنند، معلوم نیست.

كد خبر : ۳۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


بازخوانی مسیر ۳۶ ساله ماشین دشمنی آمریکا علیه ایران

این گزارش نگاهی است به مواضعی که مقامات آمریکایی از اوان شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا کنون در قبال دولت و ملت ایران اتخاذ کرده‌اند.

كد خبر : ۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


چرا اگر امام حسین(ع) قیام نمی‌‌کرد اسلام از بین می‌‌رفت
بنی‌‌‌امیه با رفتارهای خود اسلام را کاملاً وارونه کردند. اگر قیام امام حسین(ع) نبود امروز اسلام واقعی از اسلام اموی متمایز نبود، آنها مردم شام را چنان فریفته بودند که گمان می‌‌‌کردند پیامبر خویشانی غیر از آنها ندارد.

 

كد خبر : ۳۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


جزئیات ترور صفدر رحمت آبادی از زبان معاون امنیتی وزیر کشور

علی عبداللهی معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور درباره جزییات سوءقصد به جان صفدر رحمت‌آبادی معاون پارلمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهارداشت: احتمالا قتل آقای رحمت آبادی با انگیزه‌های شخصی رخ داده است و موضوع ترور و مسایل سیاسی در کار نبوده است.

كد خبر : ۳۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


تلخ‌ترین لحظه دنیا از زبان اباعبدالله(ع)

 امام حسین(ع) در پیش‌گویی شهادت فرزندش فرمود: شقاوت پیشه ای از لشکریان دشمن، گلوی فرزند شیرخوارم را با تیر می درد و خونش بر روی دستانم جاری می شود، در آن هنگام دست به آسمان بلند کرده از خداوند طلب صبر و بردباری می نمایم و به ثواب مصیبت او دل می بندم...»

كد خبر : ۳۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


عاشورا در زمانه‌ ما
یک قطره از خون شهدای عاشورا برای تضمین حیات هر ملت کفایت می‌کند و از این رو هیچ کس تردیدی ندارد که انقلاب اسلامی ایران که 1337 سال قمری پس از واقعه عاشورا به وجود آمد تاثیر یک قطره خون کربلا بود.

 

كد خبر : ۳۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


معنای «من کشته اشک‌ها هستم» چیست؟

پژوهشگر تاریخ اسلام به شبهاتی در مورد علت گریه و عزاداری برای امام حسین(ع)، استفاده از تعبیر «کشته اشک‌ها» توسط آن حضرت و همچنین شیعه بودن یا نبودن قاتلان فرزندان رسول خدا(ص) در واقعه کربلا پاسخ داد.

كد خبر : ۳۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


حزب‌الله لبنان؛ قدرتی ملی اقلیمی یا بین‌المللی؟

حزب‌الله لبنان یک نیروی ملی است یا منطقه‌ای و یا بین‌المللی؟ رفتار حزب‌الله را در کدام چارچوب می‌توان تجزیه و تحلیل کرد و در نهایت آیا حزب‌الله در «جایگاه خود» یک نیروی رو به کمال است یا نقصان؟

كد خبر : ۳۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


عربستان و آرزوهای منطقه‌ای

عربستان با توجه به داشتن سرمایه‌های فراوان مالی و حمایت قاطع آمریکا و رژیم صهیونیستی، نقشی متفاوت در منطقه بر عهده گرفته است.

كد خبر : ۳۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


دلا خون گریه کن چون اربعین است...

هرساله در اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شیعیان زیادی در سراسر جهان گرد هم می آیند و به عزاداری با آئین‌های مختلف می پردازند.

كد خبر : ۳۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


قهرمان جنگ تموز

داستان جنگ تموز در تابستان 2006 ، هنوز برای خیلی‌ها همانند یک رؤیا باقی مانده است. مگر می‌شود یکی از مجهزترین ارتش‌های جهان در مقابل یک گروه شبه نظامی به زانو درآید و در نهایت با ذلت از خاک لبنان خارج شود.

كد خبر : ۳۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


این لاشه بو گرفته است

کیهان نوشت: این فرمایش بلند از رسول اکرم(ص) است که فرمودند «خود را با توبه و استغفار معطر کنید، مبادا بوی بد گناهان شما را مفتضح و رسوا کند». برخی دلالان و طراحان فتنه آن قدر در جبران جرم‌های خود کوتاهی کردند که دوست و دشمن درباره آنها شهادت مرگ و دفن دادند.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


ملت ایران «رهبر حسینی» خود را به هیچ وجه تنها نمی‌گذارد

ملت ایران ثابت کرده است که پای دستگاه حسینی ایستاده و رهبر حسینی آن را به هیچ وجه تنها نمی‌گذارد.این واقعیت غیرقابل انکاری است که دشمن را به سختی آزار می‌دهد.

كد خبر : ۳۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


از سوراخ فتنه دو بار گزیده نشویم

انبارلویی تصریح کرد: در سالروز ۹ دی لازم است با بازخوانی فتنه هوشیار باشیم و از یک سوراخ دو بار گزیده نشویم.

كد خبر : ۳۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


نسرین ستوده کیست؟+تصاویر

جایزه ساخاروف که با پادویی شیرین عبادی به ستوده رسید یکی از روش‌های جدید دستگاه‌های جاسوسی استکبار برای رساندن دست مزد به پادوهایشان در کشورهای هدف است.

كد خبر : ۳۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


اگر شهید مطهری زنده بود چه می‌کرد؟

شهید مطهری قهرمان مبارزه با کفر، الحاد و نفاق در کشور بود و در همین راه هم به شهادت رسید؛ آیا شایسته است فرزند او در مجلس در دفاع از خط نفاق جدید و قدیم با تحریف فتنه ۸۸ و سرپوش نهادن به منشأ خارجی فتنه سخن بگوید؟

كد خبر : ۳۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


سند دلخراش از جنایت منافقین/عکس

منافقین و جنایت های آنها برای مردم ایران آشنا هستند. بمب گذاری های آنها در سال های اول پیروزی انقلاب اسلامی و ترور بسیاری از شخصیت های سیاسی و بلند پایه کشور، مسئله ای نیست که از خاطر مردم پاک شود. اما به تازگی انتشار عکسی، بعد تازه ای از جنایات این گروه تروریستی را فاش کرده که دیگر به ایران محدود نمی شود.

كد خبر : ۳۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


قصه پرغصه توسعه نیافتگی ایران

توسعه نیافتگی ما مسخ شدگی علمی ماست. توسعه نیافتگی ما مسأله نیافتن و مسأله نداشتن قشر جویای دانش و فرهیخته ماست.

كد خبر : ۳۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


فقط با یک تماس مواد را درب منزل تحویل بگیرید/"سرویس رایگان" برای پخش و کد اشتراک برای مشتریان دائمی

بعضی مواد فروشان در ابتکاری جالب سرویس رایگان برای توزیع مواد مخدر راه اندازی کرده‌اند؛ به این ترتیب که مصرف کننده با تماس تلفنی به توزیع کننده مواد نوع و مقدار ماده درخواستی خود را اعلام می کند و توزیع‌ کننده هم مواد درخواستی از سوی مصرف کننده را با پیک موتوری برای مشتری خود می فرستد و حتی بسیاری از این مشتریان کد اشتراک هم دارند.

كد خبر : ۳۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


«وحدت» مهم‌ترین مسأله امروز دنیای اسلام است/ هشدار نسبت به خطر بزرگ جریان‌های تکفیری

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تأکید فرمودند: امروز مهم‌ترین مسأله دنیای اسلام «وحدت» است و با وجود همه توطئه‌ها، آینده امت اسلامی در پرتو «وحدت، آگاهی و بیداری اسلامی» درخشان و نویدبخش خواهد بود.

كد خبر : ۳۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


مذاکرات و راهبرد "ما می توانیم"/ دلایل مخالفت آمریکا با حضور ایران در ژنو 2 چیست؟

این سوال از دستگاه دیپلماسی کشور وجود دارد که اگر آمریکا ما را قبول ندارد و نقش انکار ناپذیر ایران را در موضوع سوریه نفی می‌کند، چرا حاضر به مذاکره با ما شده و سراسیمه در مذاکرات هسته‌ای حضور پیدا می‌کند؟

كد خبر : ۳۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


ژنو2 ؛ مذاکره در سایه آتش

حضور سوریه در ژنو2 علاوه بر اینکه شکست ادعاهای غرب در رد هر گونه مذاکره سیاسی با دولت بشار اسد قبل از برکناری وی را به اثبات می‌رساند، می‌تواند جایگاه دمشق را به عنوان محور اصلی مبارزه با تروریسم جهانی و قربانی توطئه و تروریسم تقویت کند.

كد خبر : ۳۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


مادر شهید شریف قنوتی به فرزند شهیدش پیوست

ˈمکیه قنواتی نژادˈ مادر شهید محمدحسن قنوتی(شریف طبع) که در شهر آبادان زندگی می کرد در سن 96سالگی بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۳۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


گزینه نظامی پاسخ کری به روحانی

تلاش برای رفع تهدیدات مکرر نظامی آمریکایی‌ها با توسل به جمله تکراری «تهدیدات مقامات آمریکایی فقط مصرف داخلی دارد» از سوی مسؤولان وزارت امور خارجه به‌طور طبیعی مردم غیور ایران را نیز دچار نگرانی فزاینده می‌کند.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


تحقیر ابدی برای آمریکا
كد خبر : ۳۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


قصاص غیرانسانی نیست

قصاص به صراحت در قرآن کریم آمده و بر آن تأکید هم شده است، قصاص به عنوان یکی از قوانین جزای اسلامی هم‌اکنون در جمهوری اسلامی ایران پیاده می‌شود تا بتواند از حق فردی که کشته شده یا عضوی از بدن او صدمه دیده دفاع کند.

كد خبر : ۳۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


توصیه های شریعتمداری به روحانی/ وقتی از مبتذل ها تجلیل می شود

«اعتقاد به خدا مربوط به انسان‌های عصر توحش است. انسانی که هنوز شاید غارنشینی را هم کشف نکرده بود. زلزله و سیل و طوفان و آتش‌فشان است و خیال می‌کند یک قدرت هست که اینها را ایجاد می‌کند... مذهب مقوله انسان سال 2000 نیست».

كد خبر : ۴۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


چهره خوب و بد هفته، ارثیه هفته و میهمان بدقدم هفته+تصاویر

گوشزدی به تمام ایرانیان از سوی یک بازیگر محبوب برای آزادی ۵ سرباز گروگان گرفته شده؛ مرزبانان اسیر ایرانی یک بازیگر کهنه‌کار را روی صحنه آوردند تا با راه انداختن یک کمپین و جمع‌آوری امضا، سازمان ملل مستقیماً وارد ماجرا شود.

كد خبر : ۴۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


تداوم اقدامات خصمانه آمریکا در عین دیپلماسی بنفش/ آسمانخراش ایرانی “بنیاد علوی” در منهتن تحویل منافقین می شود

پس از سناریوی ایالات متحده در عدم صدور ویزا برای حمید ابوطالبی نماینده ایران در سازمان ملل فاز دوم یک پروژه ضد ایرانی در ایالات متحده با سناریو سازی برای "بنیاد علوی" در منهتن کلید خورده است، موضوعی که نشان می دهد نشان دادن خوش رویی به ایالات متحده که در ماه های اعتدال شاهد آن هستیم در واقع نوعی اعتماد به گرگ و چشم پوشی از ذات درنده اوست.

كد خبر : ۴۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


قاتلان طلافروشی در بروجرد دستگیر شدند
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد گفت : عوامل و قاتلان طلا فروشی در بروجرد دستگیر شدند.
كد خبر : ۴۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


نظر رهبر انقلاب درباره مواضعی که به ایشان نسبت داده می‌شود

نبادا کسی تصور کند که رهبری یک نظری دارد که برخلاف آنچه که به عنوان نظر رسمی مطرح میشود، در خفا به بعضی از خواص و خلّصین، آن نظر را منتقل میکند که اجراء کنند؛ مطلقاً چنین چیزی نیست...

كد خبر : ۴۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


نگرانی شدید غربی‌ها از بازگشت موج تروریسم صادراتی

بیش از یک چهارم تروریست‌های خارجی در سوریه، از کشورهای غربی هستند و کشورهایی همچون انگلیس، فرانسه، آلمان، سوئد، بلژیک، استرالیا، کانادا و آمریکا بیشترین آمار صادرات تروریسم را به خود اختصاص داده‌اند.

كد خبر : ۴۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۸


مسئولانی که می‌خواهند مانع از سر راه تانک‌های دشمن بردارند!

آیا هیچ ایرانی مسلمان یا غیرمسلمانی را که فقط از اندک غیرت دینی و ملی برخوردار باشد می‌توان نشان داد که از بحران پیش‌روی دولت‌های اروپایی احساس رضایت نکند؟ باید توجه داشت که این بحران بازتاب و نتیجه بحران‌سازی خود آمریکا و دولت‌های اروپایی در اوکراین است.

كد خبر : ۴۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۰


چگونه شیعه شدم!
كد خبر : ۴۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۰


میثم تمار را بیشتر بشناسیم
كد خبر : ۴۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


گزارشی از زندگی تن‌فروشان در یک ساختمان آجری در پایتخت

خانه میخک قرار نیست محله جمشید و ساکنان محله غم را جلوی چشم بیاورد، اما کلونی است برای محافظت از زنان آسیب دیده؛ معتاد، تن فروش،‌ بیمار.

كد خبر : ۴۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


قتل در زندان شهرستان بروجرد

منابع آگاه فاش کردند در زندان شهرستان بروجرد دو زندانی در روز ورزش با یکدیگر درگیر و یکی از آنها توسط برخورد میله آهنی با سرش به قتل رسید.

كد خبر : ۴۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


10 فرمان عزت‌آفرین امام (ره)

امام خمینی(ره) موسس "جمهوریت" به معنای واقعی در عصر ماست. او ثابت کرد اگر وحی و خدا را از جمهوریت‌خواهی برداریم جز فریب و حقه‌بازی و سلطه‌ بی‌چون و چرای یک طبقه بی‌هویت در جامعه چیزی باقی نمی‌ماند.

كد خبر : ۴۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


در تراز خط امام (ره)

آن مقتدای بی‌نظیر به اعتبار شناخت ذات حق فرمود نهضت اسلامی قائم به شخص نیست تا این توهم القایی دشمنان را که انقلاب 57 با رفتن «یک خدمتگزار» به پایان و بن‌بست می‌رسد بزداید.

كد خبر : ۴۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


روابط فرا زناشویی ارمغان سریال‌های ماهواره‌ای

اگر همین حالا یک لیوان نوشیدنی به شما تعارف کنند و بگویند این نوشیدنی بسیار خوشمزه است، اما قدری سم در آن ریخته شده، آیا آن را می‌نوشید؟ شاید در دل خود بگویید، این چه سوال خنده​داری است، خوب معلوم است. ما مراقب خوراک خودمان هستیم تا جسم سالمی داشته باشیم، اما پایروند می‌گوید خیلی عجیب است ما مراقب سلامت جسم هستیم، اما مراقب چشمان خود نیستیم.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۳


رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی ایران در سیاست های منطقه حرف اول را می زند

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: جمهوری اسلامی ایران در سیاست های منطقه حرف اول را می زند، در مقابل رژیم غاصب و مورد حمایت زورگویان عالم یک تنه می ایستد، با ظالم نمی سازد و از مظلوم دفاع می کند.

كد خبر : ۴۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۴


ایران جزء غمگین ترین کشورهاست / غم ما از شماست

شبکه راه های توسعه پایدار سازمان ملل(SDSN)،میزان رضایتمندی شهروندان 156 کشور جهان از زندگی خود را مورد ارزیابی قرار داده که بر اساس این گزارش کشور ایران یکی از غمگین ترین کشور های جهان است.

كد خبر : ۴۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


بوکوحرام؛ یک تیر و چند نشان سفارت آمریکا در قلب آفریقا+تصاویر و فیلم

گروهک تروریستی بوکوحرام چگونه تشکیل شد؟ ناامنی مناطق مسلمان‌نشین نیجریه در راستای منافع کدام گروه‌هاست؟ نقش پنهان سفارت آمریکا در ناآرامی‌های نیجریه چیست؟ اسناد ویکی‌لیکس درباره بوکوحرام و ارتباط آن با آمریکا چه می‌گویند؟ گزارش ویژه مشرق به سوالات پاسخ خواهد داد.

كد خبر : ۴۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


ایجاد 80 گروه تکفیری با سرمایه گذاری آمریکایی ها/ فتوای آیت الله سیستانی جوانان عراقی را بسیج کرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز آمریکایی ها با یک سرمایه گذاری گسترده در منطقه توانسته اند 80 گروه تکفیری در سوریه ایجاد کنند.

كد خبر : ۴۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


رهبر انقلاب: آفریقایی‌ها می‌گفتند پیروزی ایران، پیروزی ماست؛ حتّی در میدان فوتبال

سخنان رهبر انقلاب اسلامی همراه با تصویر زیر در فضای مجازی بازخورد‌های فراوانی داشت و در پی آن برخی مردم نیجریه نظراتی را ارائه دادند.

كد خبر : ۴۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


چشم چراني / خيانت چشم

در ميان نعمت ها، نعمت چشم از نعمت هاي بسيار مهم و شگفت انگيز است، و به راستي از دست دادن چنين نعمتي، دنيا را بر انسان تاريك مي كند، و موجب نابودي ابزار مهم شناخت و درك حقايق مي شود.

كد خبر : ۵۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


جنایات هولناک تکفیریهای وهابی مدعی اجرای احکام الهی

اقدامات غیرانسانی تروریستهای تکفیری نشان دهنده اندیشه جنایتکارانه و الهام گرفتن آنها از شیوه های جنایتکارانه صدام معدوم است که صدها هزار عراقی بیگناه را قتل عام کرد و جنگ خانمان سوز و وحشیانه ای را علیه ملت مقاوم ایران به راه انداخت.

كد خبر : ۵۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


عراق بر روی پاهای خود می‌ایستد

دولت، مردم و مراجع عراق عزمی جدی بر مقابله با گروهک داعش و بازگشت استقلال و امنیت به عراق جزم کرده‌اند اما آیا مثلث دولت، مردم و عراق می‌تواند فتنه داعش را سرکوب کند؟

كد خبر : ۵۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


346 فقره پرونده مطالبه مهریه در دادگستری بروجرد تشکیل شد

رئیس دادگستری بروجرد گفت : طی سه ماهه نخست امسال، 346 فقره پرونده مطالبه مهریه در دادگستری بروجرد تشکیل شد.

كد خبر : ۵۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


شلوار ضدتجاوز طراحی شد (+عکس)

دو دانشجوی دختر هندی شلواری طراحی کردند که به دکمه الکترونیک کوچکی مجهز است و زمانی که فشار داده شود تماسی را با نزدیکترین ایستگاه پلیس برقرار می‌کند.

كد خبر : ۵۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


خداوند چگونه از ذخیره خود براى حفظ نظام اسلامى صیانت کرد؟‏

«من به شما خامنه‌‏اى عزیز تبریک مى‏‌گویم که در جبهه‏‌هاى نبرد با لباس سربازى و در پشت جبهه با لباس روحانى به این ملت مظلوم خدمت نموده و از خداوند تعالى سلامت شما را براى ادامه خدمت به اسلام و مسلمین خواستارم».

كد خبر : ۵۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


داعش و حامیانش باید مجازات شوند/ داعش محصول پیوند نامشروع آمریکا، رژیم‌ صهیونیستی و ارتجاع منطقه است

وزیر دفاع گفت: بی‌تردید عاقبتی بدتر از صدام در انتظار گروهک تروریستی داعش است و اقدامات ضدانسانی یقیناً دامان حامیان آنان را نیز خواهد گرفت.

كد خبر : ۵۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


عاقبت شوم برداشتن مرز محرم و نامحرم
كد خبر : ۳۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


خاتمه دفاع متحرك دشمن
كد خبر : ۳۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


سند رسوایی غرب

در ماجرای حمایت غربی‌ها از گروه‌های تروریستی دو شعار مبارزه با تروریسم و حمایت از حقوق بشر غرب زیر سوال می‌رود و این اقدام آن‌ها در این دو حوزه باعث رسوایی آن‌ها شده است.

كد خبر : ۵۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


علل و ریشه های اصلی قتل در شهرستان بروجرد

در چهارماهه نخست سال جاری شاهد به وقوع پیوستن 9 قتل در شهرستان بروجرد هستیم که خود گویای زوایای پنهان و عوامل پشت پرده دیگری در افزایش این جرائم است.

كد خبر : ۵۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


حجاب اسلامی نقش مهمی در حفظ سلامت اخلاقی جامعه دارد

21 تیرماه ، روز حجاب و عفاف / حجاب اسلامی نقش مهمی در حفظ سلامت اخلاقی جامعه دارد.

كد خبر : ۵۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


اهمیت مضاعف حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

مردم مظلوم غزه در هر افطار و سحری شاهد پرپر شدن کودکان،جوانان و نوجوانان و زنان خویش بوده و صهیونیست‌ها افطارها و سحرهای آنان را خونین کرده‌اند. دنیای عجیبی است، مدعیان دفاع از حقوق بشر در برابر این همه جنایت سکوت کرده اند.

كد خبر : ۵۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


بحران غزه و انفعال نهادهای بین المللی

جنایتکاران صهیونیست بار دیگر غزه را زیر تهاجمات وحشیانه خود قرار داده و با اطمینان از حمایت نظام استکبار به سرکردگی آمریکا و بی تفاوتی سازمان های بین المللی، به قتل عام بی شرمانه زنان و کودکان فلسطینی ادامه می دهد.

كد خبر : ۵۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


بای ذنب قتلت
كد خبر : ۵۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


جاسوسان اماراتی در پوشش پزشکی در غزه لو رفتند

منابع آگاه در جنبش حماس اعلام کردند، بیمارستان صحرایی امارات که به بهانه کمک به فلسطینی ها در نوار غزه تاسیس شده بود در حقیقت ماموریت جاسوسی به نفع صهیونیست‌ها را برعهده داشته است.

كد خبر : ۵۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


مردم شهرستان بروجرد آماده حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس
مردم شهرستان بروجرد همانند مردم سایر نقاط کشور ، آماده حضور در راهپیمایی با شکوه روز قدس هستند.
كد خبر : ۵۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


ملت ایران پرچمدار مبارزه با اسرائیل است

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی یکپارچه به میدان آمدند تا از جنایات و ددمنشی صهیونیست ها و همراهان آنان ابراز خشم کنند، گفت: ملت ایران پرچمدار دفاع از آرمانهای فلسطین است.

كد خبر : ۵۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب : جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه‌ی توان خود برای تأمین نیازهای مردم غزه استفاده کند و ضمن مقابله با جنایات بی‌شرمانه صهیونیست‌ها، از حامیان آنها به‌ویژه آمریکا و انگلیس، تنفر و برائت جوید.

كد خبر : ۵۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


مقاومت در غزه، انتفاضه در کرانه باختری

غرب به خوبی آگاه است که فلسطینی‌ها به خاطر تجربه دهه‌های اخیر هیچگونه اعتمادی به طرف‌های غربی و عربی ندارند و از این رو هرگونه فشار امنیتی که خارج از محاسبات و بررسی‌های دقیق باشد می‌تواند به یک انفجار بزرگ تبدیل شود.

كد خبر : ۵۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۸


خواهر قربانی خشم برادر شد

فرمانده انتظامی بروجرد لرستان از دستگیری قاتلی که خواهرش را به قتل رسانده بود، در کمتر از 48 ساعت خبر داد.

كد خبر : ۵۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


سهم اصلاح‌طلبان در جنایات غزه

نقش بازی‌کردن‌های دروغین جریان موسوم به اصلاحات و فتنه درباره کشتار فلسطین فیلم طنزی را تولید کرده که از سکانس‌های جالب توجه بیشتری هم برخوردار است که به مثابه دیوار حائل مقداری از آن زیر زمین ساخته شده است.

كد خبر : ۵۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


زندگینامه خبرنگار شهید"محمود صارمی"

به مناسبت 17 مرداد ماه  سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، بخشی از زندگینامه خبرنگار شهید"محمود صارمی"

كد خبر : ۵۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


نقش مردم بروجرد در انقلاب مشروطه

گرچه طبقه بندی اجتماعی، با عنایت به جغرافیای زندگی مردم نمی تواند مشخصه ای عام باشد و در تمامی زمینه ها مطمح نظر قرار گیرد، اما واقعیت های عینی و نقش افراد در انقلاب ها و حرکت های سیاسی - اجتماعی، به نحوی گویا این واقعیت را به اثبات می رساند که اغلب مردان انقلابی از نزدیک با محرومیت ها آشنا و با آن زندگی کرده و درک مصائبش، آموزگارشان در حیات اجتماعی و کار بوده است.

كد خبر : ۵۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


تصاویر تکان دهنده العراقیه از آغاز جهاد نکاح در موصل

با پایان مهلت نام نویسی زنان موصلی برای جهاد نکاح، فهرست اسامی این زنان برای آغاز این ازدواج اجباری تکمیل شد. تروریست های داعش، ساکنان موصل را که از معرفی دختران خود خودداری کنند، به حکم دادگاه شرعی (!) خود به اعدام تهدید کرده اند.

كد خبر : ۵۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


محاسباتی که به هم ریخت

رهبران آمریکا، انگلیس و فرانسه روزی نبوده و نیست که بر لزوم آتش‌بس فوری تاکید نکنند. این تاکیدها نه برای جلوگیری از قتل عام مردم بی‌گناه فلسطین که برای خارج کردن اسرائیل، این غده سرطانی از مهلکه است.

كد خبر : ۵۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


توهم شیشه ای ،همسر باردار را به کام مرگ کشاند

مرد معتاد به شیشه همسر باردار خود را با ضربات مهلک به گردن و شکمش از پای درآورد.

كد خبر : ۵۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


مقاومت جانانه و هوشمندانه ملت «مظلوم مقتدر»‏غزه

شکست مذاکرات و نرسیدن به آتش‌‏بس پایدار و یا طولانى‌مدت، به‌‏معناى آن است که نیروهاى مقاومت مجازند در هر لحظه با موشک به‏ سرزمین‏هاى اشغالى حمله کنند و این کابوس با افزایش ناکامى در گفت‌‏وگوها براى صهیونیست‏ها آشکارتر مى‌‏شود.

كد خبر : ۵۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


داعش و لایه پنهان قدرت نرم آمریکا

اعمال قدرت، نفوذ و مدیریت در لایه‌های زیرین و پنهان جهان امروز از جمله بخش‌های عملیاتی شده راهبرد نرم ایالات متحده است و تحلیل سیاست‌های آن قدرت در منطقه بویژه در موضوع اخیر داعش بدون توجه به این واقعیت ناقص خواهد بود.

كد خبر : ۵۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


عشایر ایران پیشقراولان سپاه «آزادی قدس» /نشست پاریس، شورای رهبری داعش بود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه در مقابل جنایات اسرائیل آرام نخواهیم نشست، گفت: عشایر ایران پیشقراولان سپاه آزادی قدس خواهند بود.

كد خبر : ۵۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


وقوع روزانه یک جنایت خانوادگی در کشور/ 30درصد قتل های کشور خانوادگی اند!

روزانه یک قتل خانوادگی در کشور اتفاق می افتد. قتل های خانوادگی درحالی 30 درصد کل قتل ها را به خود اختصاص داده اند که در بسیاری از پرونده ها قاتلان به دلیل مسائل ناموسی، خیانت و اختلافات مالی مرتکب قتل شده اند.

كد خبر : ۵۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


مصرف مواد مخدر صنعتی به 26 درصد رسید!

سردار جزینی سود جهانی حاصل از تجارت مواد مخدر را 465 میلیارد دلار در سال اعلام کرد و گفت: سه میلیارد دلار از این مبلغ نصیب سوداگران ایرانی می شود.

كد خبر : ۵۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۳


از هر سه قتل در یکی رابطه فامیلی بین قاتل و مقتول وجود دارد / امسال دو پرونده قتل سریالی داشتیم؛ یکی در کردستان و دیگری در بوشهر

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه از هر سه قتل، در یکی رابطه فامیلی بین قاتل و مقتول وجود داشته است، گفت: در بحث قتل شاهد کاهش 6.7 درصدی نسبت به شش ماهه سال 92 بوده‌ایم و در حوزه کشف نیز افزایشی 88 درصدی داشتیم.

كد خبر : ۶۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


مسکن مهر قتلگاه محرومان است

رییس پژوهشگاه زلزله شناسی با بیان اینکه مسکن مهر نشاندهنده عدم وجود تفکر جامع نگر در مدل ساخت و ساز است، گفت: معتقدم که مسکن مهر قتلگاه محرومان است زیرا ما علاوه بر آنکه تمام علم شهرسازی را کنار گذاشتیم بلکه به طرح جامع مسکن هم اهمیتی ندادیم.

كد خبر : ۶۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


اسید پاشی به قانون حمایت از آمران به معروف

بازهم صف آرایی  رسانه های غربی صهیونیستی  این بار قانون امر به معروف و نهی از منکر را نشانه رفته و با تمام توان رسانه ای ، اسید های خود را به سمت این قانون واجب می پاشند .

كد خبر : ۶۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


باند بزرگ شبکه ای سرقت در بروجرد دستگیر شد

 فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت: ماموران انتظامی بروجرد با یک اقدام پلیسی و گسترده باند بزرگ شبکه‌ای سرقت در بروجرد را دستگیر کردند که این باند به ۱۸ فقره سرقت منزل اعتراف کردند.

كد خبر : ۶۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


لحظه به لحظه همراه با کاروان امام حسین علیه السلام

لحظه به لحظه همراه با کاروان امام حسین علیه السلام

كد خبر : ۶۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


مسلم‏بن عقيل سفیر امام حسین(ع) در کوفه

در ميان جوانان برومند «بنى‏هاشم‏» مسلم، فرزند عقيل يكى از چهره‏هاى تابناك و شخصيتهاى بارز، به شمار مى‏رفت. «عقيل‏» برادر حضرت على(علیه السلام) و دومين فرزند ابوطالب بود.

كد خبر : ۶۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


اگر حکم قصاص اسیدپاشی اجرا می‌شد کسی جرأت ارتکاب این جنایت را پیدا نمی‌کرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جریان اسیدپاشی در سال‌های گذشته گفت: اگر آن زمان حکم قصاص اجرا می‌شد، دیگر کسی جرأت ارتکاب این جنایت را پیدا نمی‌کرد.

كد خبر : ۶۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


از مدینه تا کربلا همراه با سیدالشهداء(علیه السلام)

فلسفه قيام ابي عبدالله الحسين ( علیه السلام ) را در سخنان آن حضرت در آغاز حرکت از مدينه وموضع گيري هاي ايشان در برابر حوادثي که در منزلگاه هاي ميان راه روي داده است مي توان يافت .

كد خبر : ۶۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


حضرت رقیّه (س) در اوراق تاریخ

مصائب و شدائدی را كه رقیه (سلام الله علیها) از كربلا تا كوفه و از كوفه تا شام متحمل میشود، آنچنان تلخ و دهشتناك است كه وجدان هر انسان آزاده و صاحبدلی را میآزارد و قلب و روح را متأثر و مجروح میسازد.

كد خبر : ۶۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


دستور عبیدالله بن زیاد

عبیداللّه‏ بن زیاد در این روز دستور داد تا شخصی بنام "زجر بن قیس" بر سر راه كربلا بایستد و هر كسی را كه قصد یاری امام حسین علیه‏السلام داشته و بخواهد به سپاه امام علیه‏السلام ملحق شود، به قتل برساند. همراهان این مرد 500 نفر بودند.

كد خبر : ۶۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


آشنایی با نام‌های مختلف سرزمین کربلا
كد خبر : ۶۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


آیا عزاداری برای امام حسین علیه السلام‌ بدعت است؟

در طول تاریخ توسط وهابیت همواره نسبت به قیام حضرت امام حسین علیه السلام‌ و عزاداری آن بزرگوار شبهاتی مطرح بوده و یکی از آن‌ها بدعت شمردن عزاداری سرور آزادگان می باشد

كد خبر : ۶۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


قابلیت نیروهای نظامی ایران به اثبات رسیده است/ «اسلام‌هراسی» دشمن با ساخت گروه‌های مسلح و قتل عام به نام اسلام

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دانشگاه افسری امام علی(ع) فرمودند: نیروهای نظامی ما قابلیت‌های خود را به اثبات رسانده‌اند، لذا دنیا بر روی آنها حساب می‌کند و می‌داند آنجا که عرصه رزم‌آوری نیروهای مسلح ماست، آنها سنگ تمام می‌گذارند.

كد خبر : ۶۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


ماهی گیری اصلاح طلبان از آب گل آلود

در پی درگذشت محسن خشخاشی ، معلم فیزیک دبیرستان حافظیه شهرستان بروجرد که به علت خونریزی شدید ناشی از ضربات چاقوی دانش آموز به گردن و شکم وی اتفاق افتاد ،فرهنگیان شهرستان در اداره آموزش و پرورش بروجرد تحصن کردند.

كد خبر : ۶۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


پیکر معلم بروجردی به خاک سپرده شد

صبح امروز پیکر " محسن خشخاشی"معلم بروجردی با حضور مردم و مسئولین در بروجرد ، به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۶۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


قاتلی که مادر بزرگ خود را با چاقو به قتل رسانده بود در کمتر از ۵ ساعت دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت : قاتلی که مادر بزرگ خود را با چاقو به قتل رسانده بود در کمتر از ۵ ساعت دستگیر شد. .

كد خبر : ۶۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


مقاومت تنها راه مقابله بازیاده خواهی های غرب است

امام جمعه بروجرد گفت : مقاومت تنها راه مقابله بازیاده خواهی های غرب است.

كد خبر : ۶۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


وزارت آموزش و پرورش به طور جدی پیگیر پرونده قتل معلم بروجردی است

مشاور امور قرآنی وزیر آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش با جدیت پیگیر پرونده قتل معلم بروجردی تا حصول نتیجه است.

كد خبر : ۶۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


اِیــام محسنیه
كد خبر : ۶۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


عجب روزی است عاشورا

از محرم61 هجری بگیر بیا تا عاشورای 88 وحرمت شکنان فتنه گر که مردم خداجو نامیده شدند ولی مانند اصحاب یزید که به خیمه‌های ارباب حمله کردند به خیمه‌های عزادارن ارباب حمله کردند.

 
كد خبر : ۶۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


قاتل معلم بروجردی در تهران دستگیر شد

دانش آموزی که اول آذر امسال معلمش محسن خشخاشی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در تهران دستگیر شد.

كد خبر : ۶۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


تشریح دستگیری قاتل معلم بروجردی توسط فرمانده نیروی انتظامی بروجرد

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد نحوه دستگیری قاتل معلم بروجردی را تشریح کرد.

كد خبر : ۶۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


امام حسن عسگری(ع) اسوه صبرو بردباری

امروز آسمانها و زمین در سوگ غروب یازدهمین امام شیعیان همنوا با امام عصر (عج) عزادارند، امامی که اسوه صبرو بردباری بود.

كد خبر : ۶۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


امام حسین (ع) از نگاه امام زمان (عج)

زکریا (علیه السلام) چون نام‌های محمد، علی، فاطمه، و حسن? را یاد می‌کرد، اندوهش برطرف می‌شد و گرفتاریش از بین می‌رفت. و چون حسین (علیه السلام) را یاد می‌کرد، بغض و غصّه، گلویش را می‌گرفت و می‌گریست و مبهوت می‌شد. 

كد خبر : ۶۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


برکت عمر با تلاوت قرآن

برکت عمر با تلاوت قرآن

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


«شریف قنوتی» شهیدی با 9 شناسنامه و 3 قبر در سه شهرستان

عراقی ها همان گونه که اطراف شیخ شریف حوسه (هلهله و پای کوبی) می کردند، عمّامه شیخ را با سرنیزه برداشتند و به زمین انداختند و فریاد می زدند: «اسرنا الخمینی، اسرنا الخمینی، ما خمینی را اسیر کرده ایم.»

كد خبر : ۷۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


عمليات حاج عمران 2 گردان ویژه شهدا

بعد از تشيع و خاك سپاري دوستان و همرزماني كه در عمليات والفجر 9 به شهادت رسيده بودند تصميم به اعزام مجدد به جبهه  گرفتم و مجدداً ثبت نام كردم صبح روز 25/1/65 به واحد بسيج سپاه مراجعه كردم .

كد خبر : ۲۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


نگاهی بر ماجرای سقیفه و حضر ت زهرا (س)

نگاهی بر ماجرای سقیفه و حضر ت زهرا (س)

كد خبر : ۷۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


فاطمه سلام الله علیها شهیده سیر از رسالت به ولایت

یکى از پنج نفرى که در دنیا بسیار گریسته اند حضرت زهرا(س) مى باشند که این مسأله نشان از عمیق بودن درد و رنج ایشان دارد. حضرت در بیان احوال خود فرمودند: «در میان انبوه غم و گرفتارى هستم: از دست دادن پیامبر و مورد ستم قرار گرفتن وصى او»

كد خبر : ۷۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


سلام رفقا تکیه کلام عمو رمضان

سلام رفقا تکیه کلام عمورمضان هنگام رسیدن به جمع دوستان ورزمندگان بود

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


اولين اشتباه آخرين اشتبا‌ه

تخريبچي يعني‌‌‌‌‌ خاموش كردن‌ مينهاي منور در شب عمليات‌ با گرماي حدود 300 درجه سانتي گراد آ‌ن‌هم با شكم وسينه‌ يك مرد خداپرست.

كد خبر : ۷۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


شهید رنج

شهید محمود رنج زیاد خون دماغ می شد .حتی یک مرتبه دماغش را (رگ دماغ ) عمل کرد . چشــما هایش سرخ می شد و حتی دوران سربازی از درد چشم رنج می برد .

كد خبر : ۷۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


کوچه اول؛ استقبال کاربران مجازی از مواضع هسته‌ای رهبر انقلاب/ کوچه آخر؛ پرچم‌هایی که دشمنان را ترسانده+تصاویر

انعکاس مهم‌ترین اخبار، رویدادها و اظهارنظرها پیرامون موضوعات مختلف؛ با ما همراه باشید با «کوچه پس‌کوچه‌های مجازی».

كد خبر : ۷۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵


راه‌اندازی کمپین «ما با دست بسته مقاومت کردیم، شما با دست باز چه کردید»

نماینده مردم تهران کمپین اینترنتی با شعار «ما با دست بسته مقاومت کردیم، شما با دست باز چه کردید» را راه‌اندازی کرد.

كد خبر : ۷۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴


نقل یک ماجرای واقعی

دختری حدود 20 ساله در دانشگاه برای مشاوره به من مراجعه کرده بود و می گفت: “من عاشق شده ام!” ، گفتم: عاشق چه کسی؟ ، گفت: عاشق شوهر خاله ام شده ام! 

كد خبر : ۸۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


طی یکسال گذشته، بیش از 33 هزار فقره پرونده وارد محاکم قضایی شده است

رئیس دادگستری بروجرد گفت: طی یکسال گذشته،  33 هزار و 695 فقره پرونده وارد محاکم قضایی بروجرد شده که ورودی پرونده ها نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است .

كد خبر : ۸۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


شرح دعای افتتاح از آيت الله العظمى سيد محمد حسين فضل الله/بخش چهارم

این فراز از دعا، در پی الهام همیشگی به مسلمانان و مؤمنانی است که در دولت کفر زندگی می‌کنند و مجبور هستند که با دستگاه‌های دولت کافر تعامل داشته باشند و باید تابع قوانین دولتی باشند که تناسبی با قوانین اسلامی ندارند.

كد خبر : ۸۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


نبرد گیلانغرب اولین جنگ چریکی بسیج سپاه بروجرد/امداد غیبی توسط تکه ابر در آسمان

چندين تن از نيروهاي عراقي به اسارت گروه در‌ آمده بودند . عراقيها به اسارت درآمده با چهره‌هائي سياه و هيكل‌ هائي قوي دستگیر شده بودند بعدا معلوم شد اين نيروها مصري هستند كه به كمك نيروهاي عراقي آمده‌اند .

كد خبر : ۷۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


مناطق حضور عناصر "داعش"

عناصر داعش در عراق و نیز سوریه در مناطقی از استانهای "رقه"، "حلب"، "حومه لاذقیه"، "ریف دمشق"، "دیرالزور"، "حمص"، "حماه"، "حسکه" و "ادلب" پراکنده هستند و در برخی از این مناطق نیز کنترل کامل را به دست گرفته‌اند.

كد خبر : ۸۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


حامیان و پشتیبانان داعش چه کسانی هستند

مدت هاست این موضوع روشن شده که دو گروه اصلی معارض یعنی داعش و جبهه در ارتباط نزدیک با گروه القاعده هستند که مورد حمایت آمریکا نیز می باشند.

كد خبر : ۸۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست/منظور برخی از اسلام رحمانی لیبرالیسم است/مسئولین، تشکلهای انقلابی را محدود نکنند/حرف بنده را از خود من بشنوید/ادعای افسردگی جوان ایرانی غرض ورزی است/غرب لیبرال در برابر جنایات سعودی سکوت کرد

رهبر معظم انقلاب در دیدار 4 ساعته با دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را برای ادامه‌ مبارزه با استکبار آماده کنید.

كد خبر : ۸۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


نماز با شکوه عید فطردر بروجرد برگزار شد

نماز با شکوه عید فطر صبح امروز با حضور گسترده مردم در مقابل مصلی امام خمینی(ره) بروجرد برگزار شد

كد خبر : ۸۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


تاریخچه فرقه بهائیت

در طول تاریخ اسلام عوامل و اسباب مختلفی باعث ایجاد فرقه های مختلف شده بود، امّا با ورود استعمار غرب به کشورهای اسلامی عامل جدید که همان استعمار بود به جمع عوامل فرقه ساز اضافه شد.

كد خبر : ۸۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


عملیات مرصاد تحقق وعده الهی و پیروزی حق علیه باطل بود

فرمانده سپاه بروجرد گفت: عملیات مرصاد تحقق وعده الهی و پیروزی حق علیه باطل بود که دلاورمردان موفق شدند منافقین را هلاک نمایند.

كد خبر : ۸۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


جوان بروجردی با خوردن سم در تپه چغا خودکشی کرد

سرهنگ علیرضا دلیری گفت: پلیس آگاهی بروجرد پس از مشاهده جسد این مرد جوان در محوطه تپه چغا تحقیق، تفحص و تشخیص هویت جسد را آغاز کرد.

كد خبر : ۸۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


سم باز هم در بروجرد حادثه آفرید/مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی

سرهنگ دلیری افزود: مادر این خانواده سابقه افسردگی و خودکشی در چند ماه قبل را داشته است لذا موضوع باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

كد خبر : ۸۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


خبرنگاران در اطلاع رسانی صحیح و به موقع در جامعه نقش بسزایی دارند

فرمانده انتظامی بروجرد: خبرنگاران در اطلاع رسانی صحیح و به موقع در جامعه نقش بسزایی دارند.

كد خبر : ۸۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹


صف مقابله برای جلوگیری از نفوذ آمریکا در ایران تشکیل شد/ اتحاد همه جانبه با شعار #ما_هم_اجازه_نمیدهیم

بیانات حکیمانه رهبری کافی بود تا پویشی با عنوان #ما_هم_اجازه_نمیدهیم در سراسر کشور با حمایت تمامی اقشار و صنوف مردمی راه اندازی شود. کمپین های متعددی نیز با این عنوان در شبکه های اجتماعی تشکیل شد که در نهایت هدف اصلی حمایت از سخنان رهبری است.

كد خبر : ۸۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


قاتل طلافروش بروجردی دستگیر شد/اجیر شدن برای جنایت در بروجرد با 50میلیون+عکس

یکی از اعضای سارقان طلافروشی خانی آباد در جریان بازجویی‌ها به قتل در بروجرد اعتراف کرد.وی در بازجویی‌ها عنوان کرد که برای این قتل 50میلیون تومان گرفته بود.

كد خبر : ۸۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


دستگیری قاتل جوان بروجردی در کمتر از 2 ساعت

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: قاتل جوان بروجردی در کمتر از دو ساعت توسط نیروهای پلیس این شهرستان دستگیر شد.

كد خبر : ۸۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


تیم های لرستانی با سنگ و چوب به جان هم افتادند/ حوادث تلخ و ناخوشایند در ورزش لرستان

از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال جوانان استان دیدار بین تیم‌های پردیس خرم‌آباد و کاوه نورآباد به جنجال کشید و منجر به درگیری شدید فیزیکی شد.

كد خبر : ۸۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


جواد الائمه(ع) مظهر جود و تقوی

امام جواد (ع) نهمین امام شیعیان است که 16 سال امامت را در دوران زندگی خود بعد از شهادت امام رضا(ع) بر عهده داشت.

كد خبر : ۸۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


نماز عید قربان در بروجرد اقامه شد

نماز عید قربان صبح امروز همزمان با سراسر کشور  در بروجرد اقامه شد.

كد خبر : ۸۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


حکومت عربستان لیاقت و توانایی مدیریت حج را ندارد

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت : حکومت عربستان لیاقت و توانایی مدیریت حج را ندارد به طوری که حوادث حج امسال هزاران زائر کشته شدند.

كد خبر : ۸۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


کاهش 31 درصدی آمار قتل در بروجرد


فرمانده انتظامی بروجرد گفت: قتل در این شهرستان طبق آمار در شش ماهه نخست سال جاری، کاهش 31 درصدی داشته است.

كد خبر : ۹۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


برقراری امنیت در جامعه مهمترین هدف نیروی انتظامی است
امام جمعه بروجرد گفت: برقراری امنیت در جامعه مهمترین هدف نیروی انتظامی است و به صورت شبانه روز در تلاش هستند تا آرامش و امنیت را در شهر به وجود آورند.
كد خبر : ۹۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


پوتین 150 هزار نظامی روس را به سوریه اعزام می کند

بنا بر برخی گزارش ها، پوتین قصد دارد تا 150 هزار نظامی روس را به سوریه اعزام کند تا ریشه گروه های شیطانی تروریست را در سوریه بخشکاند. جنگده های روسی در یک هفته اخیر بیش از 50 مکان حساس تروریست ها را منهدم کرده اند که شامل یک مرکز اصلی فرماندهی و یک کارخانه تولید کمربند انتحاری می شد. 

كد خبر : ۹۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


اعمال مستحب در ماه عزاداری امام حسین(ع)

اعمال مستحبی که در ماه محرم انسان را هرچه بیشتر به پروردگار خویش و اهداف والای اباعبدالله(ع)نزدیک می کند.

كد خبر : ۹۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


مسلم امروز را دریاب..

گفت: یعنی حسین زمان و شمر امروزت را بشناسی. در هیئتی که بوی استکبار ستیزی، نباشد ابن زیاد هم در ان هیئت سینه میزند.

كد خبر : ۹۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


شعر طنز من و آمریکا !
كد خبر : ۹۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


ای کاش بودی تا جماران باز هم از "مرگ بر آمریکا" پر می شد/ای کاش بودی تا احساس مسئولیت تو نسبت به میراث امام (ره) بر تحریف های ظالمانه که این روزها می شود، خط بطلان می کشید و مدعیان دروغین را سرجایشان می نشاندی

ای کاش بودی تا حسینیه غریب و خاموش جماران باز هم از تکبیرها و فریاد علیه مستکبران و شعار حیاتبخش مرگ بر آمریکا پر می شد.

كد خبر : ۹۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


تا ابد مرگ بر آمریکا

عده ای این روزها با داستان سرایی ها در حال این هستند تا تمام آرمان های انقلابی را که به پایش خون ها ریخته شده اند و زندگی ها قربانی گشته اند را کمرنگ کنند و غافل از این هستند که ما همان فرزندان شهدا و وارثان جنگیم !

كد خبر : ۹۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


آن قدر به جبهه مي روم كه شهيد شوم+عکس ،زندگینامه،وصیتنامه

اي رفقاي من و اي جوانان اگر در خانه بمانيد و دشمنان به انقلاب تسلط و چيرگي پيدا كنند .مديون خون شهيدان خواهيد بود.

كد خبر : ۹۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


شاخصه های مهم یک بسیجی

بسیج عبارت است از مجموعه‌ای که در آنها پاک ترین انسانها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای کمال رساندن و به خوشبختی رساندن این کشور جمع شده اند. … مجموعه‌ای که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطرجمع می کند.

كد خبر : ۹۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


تبارشناسی شیعیان نیجریه

شیخ زکزاکی هیچگاه دست به سلاح نبرده است. مدل مبارزاتی وی تاکنون «نافرمانی مدنی » بوده و دستگیری‌های پیشین وی نیز به اتهام تلاش برای براندازی حکومت از طریق «نافرمانی مدنی» بوده است.

كد خبر : ۹۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


امان از رفتارهای دوگانه

واقعا حالم بهم می خورد از این انسانیت نمایی ، بیگناه اگر در پاریس بمیرد اشک و شمع و پیام دارد ولی در نیجریه هیچ!!!

كد خبر : ۹۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


آثار و تبعات ده‌گانه فتنه 88 بر جمهوری اسلامی ایران

آنچه تابه‌حال درباره حوادث قبل و بعد از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یا همان فتنه 88 نقل‌شده است، بخش کوچکی از خسارات و زیان‌های وارده به‌نظام اسلامی است، فتنه‌ای که در کنار امیدوار کردن دشمنان خارجی برای ضربه زدن به کشور، خسارت‌های مادی از نوع تحریم را برای مردم ایران به ارمغان آورد.

كد خبر : ۹۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در بیانیه ای جنایت آل سعود را محکوم کرد

سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانیه‎ای جنایت آل سعود در خصوص اعدام عالم برجسته شیعه، شیخ نمر النمر را محکوم کرد.

كد خبر : ۹۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


کانون بسیج اساتید دانشگاه آیت الله بروجردی در خصوص شهادت شیخ نمر بیانیه صادر کرد

کانون بسیج اساتید دانشگاه آیت الله بروجردی در خصوص شهادت شیخ نمر بیانیه صادر کرد.

كد خبر : ۹۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


کنگره آمریکا تبدیل به موسسه قانون‌گذاری علیه ایران شده/ 11 طرح ضدایرانی در صف تصویب کنگره/بودجه براندازی ایرا در اختیار جان کری است


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کنگره امریکا انگار مسولیتش عوض شده و بجای قانون‌گذاری برای امریکا تبدیل به موسسه قانون گذاری علیه ایران شده و یازده قانون در انتظار تصویب در مورد ایران دارد.

كد خبر : ۹۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


20 باند مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون متلاشی شده است

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: 20 باند مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در شهرستان بروجرد متلاشی شده به طوری که سال گذشته 10 باند مواد مخدر متلاشی شده بود.

كد خبر : ۹۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


اگر شورای نگهبان نبود 603 نفر قاتل باید تأیید می شدند

اعلام کردن که از بین افرادی که از طرف شورای نگهبان رد صلاحیت شدن 603 نفر مرتکب قتل و در دادگاه ها محکوم شده اند. (غیر عمد، رضایت اولیای دم، فرصت مرخصی برای ثبت نام و…

كد خبر : ۹۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


سخنگوی «جنبش اسلامی نیجریه»:شیوخ وهابیت زمینه‌ساز کشتار «شنبه سیاه» هستند/ روی مجروحان بنزین ریختند و زنده‌زنده سوزاندند/ ما هرگز مسلح نبوده‌ایم

«مشایخ وهابیت در نیجریه که مورد حمایت آل‌سعودند شروع کرده بودند به حمله به شیعیان و جنبش اسلامی و از حکومت می‌خواستند کار را یکسره کرده و ما را بکشد. آنها زمینه‌ساز این کشتار بودند و ارتشی‌ها هم قبل از عملیات، از طرف حامیان وهابی‌شان پُر شده بودند.»

كد خبر : ۹۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


تغییر سلیقه معتادان از مواد سنتی به صنعتی/استفاده از مشروبات الکی به دلیل فاصله گرفتن از دین

امروزه سلیقه معتادان تغییر یافته و به سمت مواد صنعتی به خصوص شیشه می روند و فاصله گرفتن از دین سبب می شود تا برخی هم از مشروبات الکی استفاده نمایند.

كد خبر : ۱۰۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


واردات میوه نشانه عدم اعتقاد برخی از مسئولین به اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: واردات میوه نشانه عدم اعتقاد برخی از مسئولین به اقتصاد مقاومتی است و این در حالی است که سیب کشور ما در سردخانه مانده و قیمت آن از آب هم ارزانتر است اما سیب وارد کشور می شود.

كد خبر : ۱۰۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


رواج «محصولات تراریخته» توطئه صهیونیزم برای بیمار کردن ملت ایران/ تراریخته یک نفوذ خطرناک است

علی کرمی استاد دانشگاه معتقد است که رواج محصولات تراریخته توطئه صهیونیسم برای بیمار کردن ملت ایران و مصداق جدی خط نفوذ است.

كد خبر : ۱۰۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


علی مطهری خواب خوش اصلاح‌طلبان را پنبه کرد؟!

چنین چیزی وجود نداشته که بنده میثاق‌نامه‌ای برای اصلاح‌طلبان نوشته باشم، بلکه آن تنها نوشتن رزومه و مشخصات فردی بنده بود. در بند 4 این نوشته آمده بود که اگر به مجلس دهم راه پیدا کردم، ضرورتاً باید در فراکسیون اصلاح‌طلبان عضویت پیدا کنم، ولی بنده گفتم از آنجایی که من مستقل هستم این بند را قبول ندارم و به‌جز بند چهارم این تعهدنامه بقیه موارد را امضا کردم، ولی این را نمی‌توان میثاق‌نامه با اصلاح‌طلبان نهاد. من به جریان اصلاح‌طلب نیز اعلام کردم که می‌توانند نام مرا در لیست خود اضافه کنند، ولی اساس کار ما همان لیست صدای ملت بوده است. لذا تکلیف بنده در این باره کاملاً مشخص است.

كد خبر : ۱۰۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


احادیثی زیبا از حضرت فاطمه زهرا (س)

همانا حقیقت و واقعیّت تمام سعادت ها و رستگارى ها در دوستى علىّ علیه السلام در زمان حیات و پس از رحلتش خواهدبود.

كد خبر : ۱۰۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


اگر این حرف را شش سال پیش زده بود...

گر این چند جمله را شش سال پیش گفته بود سرمایه رای چهل میلیونی بر باد نمی رفت و می توانستیم پرونده هسته ای را بدون عقب نشینی های گسترده ای که در برجام صورت گرفت به سرانجام برسانیم و شاید اکنون علیرضا و آرمیتا داغدار پدر نبودند.

كد خبر : ۱۰۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


بابک زنجانی و همدستانش به اعدام محکوم شدند

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری درباره صدور حکم اعدام برای زنجانی و همدستانش، احضار فاطمه هاشمی به دادگاه، شکایت دادستان زاهدان از مولاوردی، بازداشت ۸ مروج فساد و فحشا، آزادی متهمان پرونده سفارت عربستان و تعیین نرخ دیه سال ۹۵ توضیح داد.

كد خبر : ۱۰۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


رهبر معظم انقلاب با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان موافقت کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مناسبت میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا(س) و در آستانه روز جمهوری اسلامی با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومانی که واجد شرایط استفاده از عفو یا تخفیف مجازات تشخیص داده می‌شوند، موافقت کردند.

كد خبر : ۱۰۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۰


پرونده یک فقره قتل در شورای حل اختلاف لرستان به مصالحه ختم شد

پرونده یک فقره قتل با پیگیری مسئولان در شورای حل اختلاف لرستان به مصالحه ختم شد.

كد خبر : ۱۰۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


دانش‌آموز قاتل معلم بروجردی قاری قرآن شد/کشف برنج‌های غیرقابل‌ مصرف در لرستان

رئیس‌کل دادگستری لرستان ‌به وضعیت نامناسب صنعت در کشور و لرستان اشاره کرد و گفت: نسبت به روند احیاء صنایع راکد در استان لرستان نگران هستیم.

كد خبر : ۱۰۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


۲۲۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در بروجرد کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: ۲۲۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سه‌ماهه نخست امسال در شهرستان بروجرد کشف و ضبط و ۸ باند تولید و توزیع مواد مخدر متلاشی‌شده است.

كد خبر : ۱۱۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


یک سوم ازدواج ها در بروجرد به طلاق ختم می شوند

رئیس دادگستری بروجرد گفت: سال گذشته از سه هزار و 110 ازدواج 714مورد به طلاق منجر شدند که نشان می دهد تقریبا یک سوم ازدواج ها در بروجرد به طلاق ختم می شوند.

كد خبر : ۱۱۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


ناو اسقاط شده وینسس و ماجرای حقوق بشر غربی ها !/ وقتی همه سکوت می‌کنند

سازمان های مدعی حقوق بشر از سازمان ملل گرفته تا کمیسیون حقوق بشر و اتحادیه اروپا و تشکل های به ظاهر مدافع حقوق بشر که شب و روز از لزوم رعایت حقوق بشر سخن می گویند و حتی برای جانوران و گیاهان مراسم ختم و ابراز تاسف می گیرند، در این فاجعه چشم و گوش خود را بستند و برخی از آنان براثر فشار گسترده افکار عمومی تنها به ابراز تاسف بسنده کردند.

كد خبر : ۱۱۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲


باید علاوه بر توان دفاعی توان تهاجمی را نیز افزایش دهیم/غیر از سلاح شیمیایی و هسته‌ای، محدودیتی در گسترش صنایع دفاعی نداریم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: در دنیایی که قدرتهای «زورگو، سلطه گر و دارای کمترین جوهره‌ی اخلاق، وجدان و انسانیت» حاکم هستند، و از تجاوز به کشورها و کشتار انسانهای بی گناه هیچ ابایی ندارند، توسعه صنایع دفاعی و تهاجمی کاملاً طبیعی است، زیرا این قدرتها تا اقتدار کشور را احساس نکنند، امنیت تأمین نخواهد شد.

كد خبر : ۱۱۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


حکام سعودی در حوادث منا و مسجدالحرام، قطعا مقصرند/ جهان اسلام گریبان حکام سعودی را رها نکند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، پیام مهمی خطاب به برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان صادر نمودند.

كد خبر : ۱۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


12 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بروجرد متلاشی شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: طی 6 ماهه اول امسال 12 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بروجرد متلاشی و 33 قاچاقچی دستگیر شدند.

كد خبر : ۱۱۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۸


کشف جرائم در شهرستان بروجرد 98 درصد است

حجت الاسلام والمسلمین ترابی : امنیت بزرگترین نعمتی است که توسط نیروهای نظامی و انتظامی تامین می شود، یکی از پایه های امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران تامین امنیت انتظامی است که این مهم بر عهده نیروی انتظامی است.

كد خبر : ۱۱۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


قتل دختر 19 ساله لرستانی توسط کودک 8 ساله

 کودک هشت ساله خواهر 19 ساله خود  را به قتل رساند.

كد خبر : ۱۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


پدری دختر 13 ساله خود را با روسری خفه و به قتل رساند

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: صبح امروز دوشنبه پدری در بروجرد به دلیل عصبانیت دختر 13 ساله خود را با روسری خفه و به قتل رساند.

كد خبر : ۱۱۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


کشف محموله سنگین سلاح در یک شهرستان +تصاویر

با اقدامات نیروهای اطلاعاتی، یک محموله شامل اسلحه های غیرمجاز در شهرستان کوار کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۱۱۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


ناسور اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است

کیانوش دالوند گفت: ما تاکنون در زمینه عاشورا تراژدی اینچنینی نداشتیم، چند اثر کوتاه با موضوع دفاع مقدس تولید شده است اما به نظرم برای اولین بار است چنین اثری برای حادثه عاشورا تولید می‌شود.

كد خبر : ۱۱۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


کشتار مردم یمن به‌دست دولت سعودی بدترین نوع تروریسم است

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار آقای سائولی نینیستوو، پدیده تروریسم را یکی از مصائب دردناک جامعه بشری و کشتارهای دسته‌جمعی همچون کشتار مردم یمن را بدترین نوع تروریسم خواندند.

كد خبر : ۱۱۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


ریشه یابی واقعه عاشورا مقدمه حسینی شدن!

وقتی از عاشورا صحبت می‌کنیم، باید سیاسی صحبت کنیم؛ چون عاشورا نتیجۀ یک‌سلسله فجایع سیاسی بود. ما باید ریشه‌های سیاسی عاشورا را بشناسیم. و شما اگر می‌خواهی به درد امام زمان(ع) بخوری، باید سیاسی باشی.

كد خبر : ۱۱۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


وقتی گرانی آزاد راه خرم- زال رانندگان را به جاده قدیم پلدختر فراری می دهد/سهم دولت در کاهش هزینه عوارض آزاد راه چیست؟

آزادراه خُرَم زال که با نام آزادراه خرم‌آباد - پل زال نیز شناخته می‌شود و عملیات ساخت آن از سال ۱۳۸۴ آغاز شده  در حد فاصل دو شهر خرم‌آباد و اندیمشک به طول ۱۰۴ کیلومتر قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


اربعین؛ بزرگ‌ترین اجتماع در تاریخ بشر

میلیون‌ها عاشق و دلباخته حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) امسال نیز از سراسر جهان خود را به عراق رسانده و در اربعین حسینی(ع) بزرگترین اجتماع تاریخ بشر را رقم زدند.

كد خبر : ۱۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


دنیا زدگی مهر غفلت بر قلب‌ها می‌نهد/ آنان که منافع مالی را در اولویت قرار داده‌اند نمی‌توانند از دین صیانت کنند

ابدالی گفت: با مروری بر دوران حکومت و حیات امام حسین(ع) به خوبی می‌توان فهمید که امروز در کدام نقطه از جریان‌ها قرار گرفته‌ایم.

كد خبر : ۱۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


ویژه نامه میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

ویژه نامه میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم(صلی الله علیه و آله) و امام جعفرصادق(علیه السلام) شامل زندگینامه ، تصاویر ،احادیث و مولودی خوانی های صوتی منتشر می شود.

كد خبر : ۱۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷


تلاش شبکه های ماهواره ای برای بی عفت کردن مادران ایرانی

مهم‌ترین هدف شبکه‌های ماهواره‌ای، هدف قرار دادن خانواده‌هاست. این شبکه‌ها برای تمام اعضای خانواده، برنامه تولید و پخش می‌کند.

كد خبر : ۱۱۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶


64 طلاق هر ماه در بروجرد رخ می دهد

رئیس دادگستری بروجرد گفت: 64 طلاق هر ماه در بروجرد رخ می دهد که از ابتدای سال جاری تا کنون 557 طلاق در بروجرد ثبت شده است.


كد خبر : ۱۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


«آتش‌فشان» پلاسکو خاموش نمی‌شود/ بازدید رئیس‌جمهور از عملیات آواربرداری و امداد در آوارهای پلاسکو/آواربرداری کامل تا ۶ روز دیگر/ ارائه وام ۱۰۰ میلیونی به تولیدی‌های پلاسکو

24 ساعت از حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می‌گذرد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.

كد خبر : ۱۱۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲


نزاع مسلحانه خانوادگی در خرم‌آباد/ ۴ نفر به قتل رسید

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان از نزاع مسلحانه خانوادگی در یکی از روستاهای خرم آباد و قتل چهار نفر خبر داد.

كد خبر : ۱۲۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


انتفاضه سوم شکستی دیگر بر رژیم غاصب صهیونیستی تحمیل خواهد کرد/دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت در مقابل خسارات سنگین روند سازش

حضرت آیت الله خامنه‌ای انتفاضه کنونی در سرزمین‌های اشغالی را که برای سومین بار آغاز شده است، مظلوم‌تر از دو انتفاضه قبل، اما حرکتی درخشان و پر امید ارزیابی کردند و گفتند: به‌اذن‌الله خواهید دید که این انتفاضه، مرحله بسیار مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.

كد خبر : ۱۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


بروجرد رتبه اول طلاق را در استان لرستان دارد

رئیس دادگستری بروجرد گفت:  بروجرد در استان لرستان رتبه اول را در طلاق دارد که نیاز است برای کاهش آمار نگران کننده طلاق برنامه ریزی صورت گیرد.

كد خبر : ۱۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


موافقت رهبر انقلاب با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضاییه، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و فرا رسیدن عید نوروز با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان موافقت کردند.

كد خبر : ۱۲۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴


اختلافات خانوادگی در روستای بندیزه بروجرد 2قربانی گرفت

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: عصر امروز برراثر اختلافات خانوادگی پسر خانواده مادر و خواهر خود را با تیراندازی و شلیک گلوله کشت و پدررش را مجروح کرد.

كد خبر : ۱۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵


نعمت بزرگ ولایت فقیه

الحق و الانصاف که ولی فقیه چه نعمت بزرگی است برای ملت ایران اسلامی. هر کس می خواهد قدر نعمت ولی را بداند اوضاع اجتماعی و امنیتی کشورهای منطقه را قدری مورد بررسی و کنکاش قرار دهد. آیا روزی را می تواند پیدا کند که در آن کشورها کشتار و قتلی به وقوع نپیوسته باشد و یا انفجار نشده باشد؟!

كد خبر : ۱۲۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۱


جوان بروجردی دست به خودکشی زد/آمار خودکشی افزایش یافته است

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: آمار خودکشی افزایش یافته و عوامل زیادی در خودکشی نقش دارند که خودکشی یکی از آسیب ها و معضلات محسوب می شود.

كد خبر : ۱۲۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰


خریدار میوه به دست میوه فروش در بروجرد به قتل رسید

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: به دلیل درگیری فیزیکی بین خریدار میوه و میوه فروش در بروجرد، میوه فروش با ضربات چاقو خریدار را به قتل رساند.

كد خبر : ۱۲۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵


خشونت و عصانیت بیشترین علت بروز قتل /کمی صبر و گذشت از حادثه ای تلخ جلوگیری می کند


بسیاری از درگیری ها، نزاع ها و قتل ها به دلیل یک لحظه عصبانیت و عدم کنترل خشونت رخ می دهد، خانواده ای داغدار می شود و حادثه ای تلخ رخ می دهد در حالی که با کمی صبر، مهربانی و گذشت می توان از بروز این حوادث جلوگیری کرد.

كد خبر : ۱۲۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱


طرح / مدافع حرم شهید محسن حججی

تصویرم را ببرید پیشکش رهبر عزیز و امامم سید علی خامنه‌ای و فرمانده‌ام حاج قاسم و به رهبرم بگویید که «اگر در بین مردمان زمان خودت و کلامت غریبید ما اینجا برای اجرای فرمان شما آمده‌ایم و آماده تا سرمان برود و سر شما سلامت باشد».

كد خبر : ۱۳۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰


قاتل خریدار میوه خیابان رودکی بروجرد دستگیر شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: قاتل خریدار میوه خیابان رودکی بروجرد سحرگاه امروز چهارشنبه  دستگیر شد.

كد خبر : ۱۳۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶


3 چیزی که انسان به واسطه آن «شفا» می‌یابد

مفسر قرآن کریم گفت: تمام دردهای فکری، روحی و اخلاقی فرد با قرآن یقیناً قابل حل است؛ دردهای خانوادگی، نزاع‌ها و دعواها، به طلاق‌کشیدن‌ها یقیناً با قرآن قابل حل است؛ تمام مشکلات اجتماعی هم با قرآن قابل حل است.

كد خبر : ۱۳۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۷


انتقال سفارت آمریکا به قدس، نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت می بخشد

امام جمعه بروجرد گفت: آمریکا با انتقال سفارت خود به قدس در حقیقت نابودی اسرائیل را تسریع کرد.

كد خبر : ۱۳۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۸


منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر