نسخه تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد
:: تعداد مراکز ترک دخانیات در بروجرد به سه مرکز افزایش یافت شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵

رئیس مرکز بهداشت بروجرد گفت: تعداد مراکز ترک دخانیات در بروجرد به سه مرکز افزایش یافت و باید توجه داشت که مصرف مواد دخانی با سرطان، بیماریهای قلبی و تنفسی رابطه مستقیم دارد.


:: خرمشهر ها در پیش است شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶

خدا، اگر معیار کار تو باشد، هیچ مهم نیست قلم داشته باشی یا گلوله! از سیم‌خاردار نفس اگر عبور کرده باشی، هیچ مهم نیست سرباز هنر باشی یا امیر ارتش! سردار هنر باشی یا سرباز ارتش! بزرگی چون آوینی باشی یا کوچک‌ترین افسر جنگ نرم! امیری چون صیاد باشی یا سرباز صفر!


:: خطبه پیامبر (ص) به مناسبت شروع ماه رمضان شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴

پیامبر خدا در روز آخر شعبان برای ما خطبه ای در فضیلت ماه رمضان ایراد کرد و فرمود: ای مردم به راستی ماه مبارکی بر شما سایه افکنده، ماهی که در او شبی است که از هزار ماه بهتر است که خداوند روزه اش را را فرض و واجب کرده و با داشتن عبادت شبش را به طور استحباب مقرر فرموده است..


:: روی فشنگ‌هایمان هم "مرگ بر اسرائیل" می‌نویسیم شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳

سردار غیب پرور: در حقیقت محو اسرائیل آرمان ما است و یک راهبردی است که خدشه‌ای به آن وارد نیست، این یک پایمردی می‌خواهد.


:: ماهواره قدرتمندترین ابزار جنگ نرم دشمن شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱

از پیامدها و معضلات برنامه‌های ماهواره‌ای می‌توان به افول فرهنگ، رنگ‌باختگی ارزش‌های انسانی و باورهای مذهبی و نمادهای ملی و میهنی، رشد روزافزون بی‌سوادی عمومی به علت تماشای بی‌حد این برنامه‌ها، کاهش داد و ستدهای عاطفی و اجتماعی در روابط انسان‌ها با یکدیگر، و در نتیجه خطر سقوط فرهنگ اجتماعی اشاره کرد.


:: آداب ورود به ماه مبارک رمضان شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰

خداوند متعال در قالب دین اسلام به عنوان نسخه نهایی ادیان الهی، فرصتهای نابی را برای ارتباط بندگانش با خود، در اختیار آنان قرار داده است. از جمله بهترین فرصتها، اختصاص یک ماه برای عبادت و ارتباط ویژه و ممتاز از سایر اوقات است. با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان لازم است هر چه بیشتر خود را برای استفاده از این فرصت ناب مهیّا سازیم.


:: تقدیم به پایتخت مقاومت ایران، دزفول قهرمان شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸

بوی لاله می دهند کوچه‌های زخمی ات / دفتر تو پر شده صفحه صفحه افتخار شهر حجله های خون دردهای بی کران / گریه های کودکی با صدای انفجار


:: بازار داغ غذاهای گرم رمضان در ظروف یکبار مصرف/ظروفی که بلای جان سلامتی و محیط زیست شده شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰


بازار غذاهای گرم ماه رمضان در ظروف یکبار مصرف، داغ می شود، ظروفی مضر برای سلامتی و محیط زیست که متاسفانه استفاده از آنها روز به روز بیشتر می شود و سرطان را به دنبال دارند.


:: اهدای خون در ماه رمضان فراموش نشود/خونگیری تا 12 شب انجام می شود شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶

رئیس انتقال خون بروجرد گفت: اهدای خون در ماه مبارک رمضان ضروری است و خونگیری بعد از افطار هم انجام تا ساعت 12می شود.


:: امروز تفکری که نگاه به غرب دارد، پیروز نخواهد شد جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴

جانشین سازمان اطلاعات سپاه کشور گفت: امروز تفکری که نگاه به غرب دارد، پیروز نخواهد شد و راه حل عبور از همه مشکلات کشور اعتماد به جوانان انقلاب اسلامی است.


:: رفع تشنگی روزه داران با استفاده از شربت آبلیمو و خاکشیر/ حذف وعده سحری سبب سردرد می شود پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

یک کارشناس تغذیه گفت: برای جلوگیری از تشنگی در طول روز بهتر است روزه داران از شربت خاکشیر و آبلیمو بعد از وعده افطار و هنگام وعده سحری استفاده کنند.


:: اولویت شورای شهر پنجم انتخاب شهرداری است که با فساد مالی در این نهاد مبارزه کند پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱

چگنی یکی از منتخبین شورای شهر بروجرد گفت: اولین اولویت شورای شهر پنجم این است که شهرداری انتخاب شود تا با فساد مالی در این نهاد مبارزه کند و انضباط مالی داشته باشد.


:: 120 مسجد شهرستان بروجرد غبارروبی شدند پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۶

رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: 120 مسجد شهرستان بروجرد برای رسیدن ماه رمضان غبارروبی شدند که از این تعداد 90 مسجد و حسینیه در شهر بروجرد غبار روبی شد.


:: می‌توانیم بر همه سختی‌ها و چالش‌ها، مؤمنانه فائق بیاییم/ خاطرات دوران دفاع مقدس یک ثروت ملی است پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۰

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس‌های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می‌توان بر همه موانع و چالش‌ها، مؤمنانه غلبه کرد.


:: قنوت سرخ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰

خوانندگان عزیز! توجه فرمایید! کیستم من؟! همان شنونده عزیزی که باید توجه می‌کرد! آن هم 2 بار! تا خوب خوب بفهمد خرمشهر آزاد شده!


:: تجمع سپرده گذاران بروجردی در مقابل موسسه توسعه چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷


صبح امروز چهارشنبه جمعی از سپرده گذاران موسسه اعتباری توسعه در مقابل این موسسه در بروجرد تجمع کردند.


:: حریق در زمین های کشاورزی رو به افزایش است چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸


معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: با توجه به آمار بالای حریق در زمین های کشاورزی، طی یک هفته گذشته چهار مورد حریق در زمین های کشاورزی بروجرد رخ داده است.


:: سند 2030 پیش از این توسط اشرف مطرح شد که امام (ره) با آن مخالفت کردند چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۰

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در 2030 ما متعهد شده ایم که تمام دانشمندان، متخصصان و فن آوران خود را در اختیار سازمان ملل قرار می دهیم تا به کشور های منطقه اعزام شوند و به آنها نیز آموزش بدهند.


:: زلزله ای به بزرگی سه و نیم ریشتر بروجرد را لرزاند چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۶

صبح امروز چهارشنبه زلزله ای به بزرگی 3/5 ریشتر بروجرد را لرزاند.


:: از اعتراض به غیرقانونی بودن روسپیگری تا تلاش برای حذف روز مادر+جدول سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱

بررسی ها نشان می دهد که با پذیرش 2030 راه برای ثبت شکایت های مختلف یونسکو علیه ایران باز می شود؛ به خوبی مشخص است که اعتراضات یونسکو به یک تذکر ختم نشده و در ادامه اگر موارد اعتراض آنها در کشور رفع نشود، فضا برای وضع تحریم‌های جدید علیه ایران باز می شود.


:: میراث فرهنگی در حال تملک خانه تاریخی حاتمی و حمام سید بروجرد است سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: خانه تاریخی حاتمی و حمام سید بروجرد به عنوان دو اثر ارزشمند در حال تملک میراث فرهنگی هستند و مرمت و نگهداری آنها نیز انجام می شود.


:: بی توجهی متولیان سلامت،به سلامتی شهروندان/بی خطرسازی زباله های عفونی در مطب ها فراموش شد سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

بی توجهی برخی مطب های خصوصی به بی خطرسازی زباله های عفونی سلامتی شهروندان را تهدید می کند و این زباله با زباله های عادی مخلوط شده که خطرناک بوده و تا کنون برای حل این مشکل اقدامی صورت نگرفته است.


:: 170 تن اقلام اساسی برای تنظیم بازار ماه رمضان در بروجرد توزیع می شود سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱

رئیس جهاد کشاورزی بروجرد گفت:170 تن اقلام اساسی شامل برنج و شکر برای تنظیم بازار ماه رمضان در بروجرد توزیع می شود.


:: مرمت قلعه "هزار جریب" در بروجرد آغاز شد دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: مرمت قلعه "هزار جریب" بروجرد آغاز شد و اقدامات اضطراری و نجات بخشی این بنای تاریخی در حال انجام است.


:: عشق به ولایت، شهید بروجردی را مسیح کردستان کرد/فرماندهان زیادی از مکتب شهید دانش آموختند دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴

سردار شهید "محمد بروجردی" که به مسیح کردستان لقب گرفت یکی از بزرگ مردان تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود که 34 سال پیش در راه دفاع از وطن و اسلام به شهادت رسید.


:: «رئیسی» خواستار رسیدگی شورای نگهبان به تخلفات انتخابات ریاست‌جمهوری شد/ در برابر ظلم به حقوق مردم نمی‌توانم سکوت کنم دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۳

سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌‌جمهوری در نامه‌ای به آیت الله جنتی ، ضمن ابراز اعتماد و اطمینان به شورای نگهبان‌، خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.


:: سند بین‌المللی ۲۰۳۰ در چه مواردی با ایران در تضاد است؟ دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۱

سند بین‌المللی آموزش ۲۰۳۰ در بخش‌هایی با ارزش‌ها، اصول حاکم و اسناد بالادستی کشور در تضاد است که بخش‌هایی از این تضاد در مفاهیمی همچون تربیت شهروند جهانی، لحاظ کردن مفاهیم توسعه پایدار در محتواهای آموزشی و آموزش مسائل جنسی مشاهده می‌شود.