نسخه تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد
:: تهدیدات آمریکا به دلیل شکست های پی در پی در منطقه و ضعف است جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۹

امام جمعه بروجرد گفت: تهدیدات آمریکا به دلیل شکست های پی در پی در منطقه و ضعف است و علت عصبانیت آمریکا به دلیل از بین بردن تروریست ها بوده است.


:: تیم داوطلبان آتش نشان زن در بروجرد فعال می شوند پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲


معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: برای نخستین بار تیمی از داوطلبان آتش نشان فعال می شوند که 10 نفر از بانوان و 10 نفر از آقایان در این تیم فعالیت دارند.


:: تبلیغ کالاهای خارجی روی بنرهای تبلیغاتی بروجرد/تبلیغ اجناس خارجی،تلاش برای افزایش بیکاری! پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵

 

در حالی که تلاش برای تشویق مردم به خرید کالای ایرانی در حال انجام است و خرید کالاهای ایرانی برای اشتغال و تولید داخلی تاکید می شود اما تبلیغات شهری بدون توجه در میدان شهدای بروجرد اقدام به نصب بنر با تبلیغ کالاهای خارجی می کند. 


:: 17 هزار و 500 کودک بروجردی در طرح پیشگیری از تنبلی چشم، غربالگری می شوند چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰

رئیس بهزیبستی بروجرد گفت: 17 هزار و 500 کودک بروجردی در طرح پیشگیری از تنبلی چشم، غربالگری می شوند که این طرح از ابتدای آبان ماه به مدت یک ماه برگزار می شود.


:: همایش روز جهانی پارالمپیک در بروجرد برگزار شد +تصاویر چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳

همایش روز جهانی پارالمپیک در بروجرد با حضور دانش آموزان معلول و برخی مسئولین به صورت پیاده روی برگزار شد.


:: عده ای با لابی گری و اقدامات غیر قانونی قصد دارند شورا و شهرداری بروجرد را به حاشیه ببرند چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴


عضو شورای شهر بروجرد گفت: هدف از سفر به تهران بیان مشکلات شهرداری بود نه حکم شهردار، چرا که همه باید تابع قانون باشیم و اگر حکم شهردار بروجرد به دلایل قانونی صادرنشد قبول می کنیم اما عده ای با لابی گری و اقدامات غیر قانونی قصد دارند شورا و شهرداری را به حاشیه ببرند.


:: دست کارگران اخراجی سامان کاشی بروجرد به مطالبات نرسید/از20 ماه حقوق معوقه تا مطالبات 3.5میلیاردی سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳

با گذشت یک سال از اخراج کارگران سامان کاشی بروجرد و تجمعات و پیگیریها اما هنوز این کارگران سرگردان هستند و دست آنها به مطالبات نرسیده و این افراد 3.5 میلیارد تومان از کارفرما طلب دارند.


:: اشتغالزایی 180 منبت کار در روستای سنگ سفید بروجرد سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: در روستای سنگ سفید بروجرد 18 کارگاه فعال منبت کاری وجود دارد که 180 کارگر در این کارگاه ها مشغول به کار بوده و با رفع مشکلات می توان اشتغالزایی را در این رشته افزایش داد.


:: آموزش و پرورش و دانشگاه به سمت تربیت جوانانی نمازخوان حرکت کنند دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲

فرماندار بروجرد گفت: آموزش و پرورش و دانشگاه به سمتی حرکت کنند که جوانانی نمازخوان تربیت شود و عدم اطلاعات کافی و کار بدون کارشناسی نتیجه لازم را ندارد.


:: توجه به ترویج فرهنگ اقامه نماز ضروری است دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱


امام جمعه بروجرد گفت: مسئولان به ترویج فرهنگ اقامه نماز توجه جدی داشته باشند و توجه مدیران به نماز سبب می شود تا کارمندان، دانش آموزان و یا دانشجویان هم الگوگیری کنند.


:: هزینه تراشی مدارس برای خرید کتاب های کمک آموزشی/تبلیغ و تجارت، سرِکلاس درس! دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲


چند سالی است که کتاب های کمک آموزشی مهمان ناخوانده دانش آموزان شده و هزینه های سرسام آور این کتابها هزینه هایی اضافی برای خانواده هاست که متاسفانه توسط برخی معلمان مدرسه، خرید آنها توصیه می شود.


:: یک میلیون و 700 هزار ایثارگر تحت پوش بیمه بنیاد شهید هستند یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰

معاون درمان بنیاد شهید کشور گفت: یک میلیون و 700 هزار ایثارگر تحت پوش بیمه بنیاد شهید هستند و تلاش می شود تا روز به روز خدمات بیشتری به آنها ارائه داد.


:: جولان قاچاقچیان در آشفته بازار گوشی قاچاق/ فروش کالای قاچاق، دلسوزی برخی از مدیران برای کاهش بیکاری یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۸

ورود کالاهای قاچاق به دلیل نظارت ضعیف است که متاسفانه ورود بی رویه کالاهای قاچاق جز بیکاری نتیجه ای ندارد.


:: غفلت مسئولان از مشکلات روشندلان/معابر سازی و اشتغال مهمترین دغدغه نابینائیان یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵


وقتی پای درد دل برخی از نابینائیان می نشینی، می بینی توقع زیادی ندارند، معابر سازی برای تردد و اشتغال مهمترین دغدغه آنها شده و به نظر می رسد مسئولان نسبت به رفع مشکلات روشندلان بی توجهی می کنند.