نسخه تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد
:: پیوند آسمانی امام علی(ع)و حضرت زهرا(س) الگوی جوانان/آرزوی ازدواج آسان و تشریفاتی که سر به فلک می زند چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴

امروز ازدواج آسان، بدون تشریفات و هزینه های سرسام آور، آرزوی بسیاری از جوانان است اما جوانان می توانند با الگو گرفتن از امام علی(ع)و حضرت زهرا(س) زندگی مشترک را آغاز کنند.


:: اورژانس اجتماعی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش مهمی دارد سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱


رئیس بهزیستی بروجرد گفت: اورژانس اجتماعی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش مهمی دارد و این اورژانس به افرادی که در معرض آسیب هستند کمک می کند.


:: بازار لوازم التحریر، دربست در اختیار اجناس خارجی/خودنمایی لوازم التحریر خارجی با رنگ و لعاب خاص سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶


این روزها فروشگاه های لوازم التحریر آماده عرضه اجناس مورد نیاز برای بازگشایی مدارس هستند اما آنچه مشهود است لوازم التحریر خارجی است که با رنگ و لعاب خاص و با تصاویر شخصیت های خارجی در قفسه ها برای فروش چیده شده اند.


:: غفلت مسئولان لرستان از ظرفیت اقامتگاه های بوم گردی سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰

در استان لرستان با وجود این همه جاذبه گردشگری و دیدنی تنها تعداد اندکی اقامتگاه بوم گردی وجود دارد در حالی که بوم گردی یک ظرفیت مهم برای جذب توریست است و این نشان از غفلت متولیان مربوطه به جذب گردشگر است.


:: موقوفه خواری در بروجرد ادامه دارد/چهار مورد موقوفه خواری از ابتدای سال تا کنون! سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: عده ای سودجو اقدام به موقوفه خواری می کنند و از ابتدای سال جاری تا کنون چهار مورد موقوفه خواری در بروجرد صورت گرفته است.


:: شهید حججی عزیز، حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد/ مهمترین وظیفه مسئولان فرهنگی، تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان است دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰

رهبر انقلاب اسلامی، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: مسئولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.


:: طرح / مدافع حرم شهید محسن حججی دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۶

تصویرم را ببرید پیشکش رهبر عزیز و امامم سید علی خامنه‌ای و فرمانده‌ام حاج قاسم و به رهبرم بگویید که «اگر در بین مردمان زمان خودت و کلامت غریبید ما اینجا برای اجرای فرمان شما آمده‌ایم و آماده تا سرمان برود و سر شما سلامت باشد».


:: اعتدال در خوردن و آشامیدن دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴

معده اصل همه بیماری هاست. و پرهیز اصل همه رمان هاست و به هر بدنی آنچه به آن عادت داردف بدهید. طبیب مسیحی که متحیر از سخنان هارون شده بود، گفت: کتاب شما و پیامبر شما چیزی از طبابت برای جالینوس باقی نگذاشته است


:: ازدواج و ارتباطات اجتماعی زن و شوهر دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳

جوانان هیئتی و مسجدی بعد از ازدواج از فعالیت های فرهنگی کنار می کشند، غافل از اینکه اگر کسی از اینها جدا شد و نمکدان شکست، روزی نمکدان همسرش را هم به راحتی خواهد شکست.


:: نشانه های علاقه و لطف خداوند به بنده های مومن دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲

شروع و آغاز محبت از جانب خداست زیرا او آفریدگان خود علی الخصوص انسان را بسیار دوست دارد و بلکه دوستی اش نسبت به انسان از آن جهت که شایستگی حمل امانت بزرگ الهی را به او عطاء کرده است


:: جوان بروجردی بر اثر شنا در سد دهکرد جان خود را از دست داد دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱

معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: جوانی 25 ساله بر اثر شنا در سد دهکرد جان خود را از دست داد و جسد این جوان لحظاتی پیش از آب بیرون کشیده شد.


:: عاملان رهاسازی پسماند ویژه صنعتی در بروجرد به 6 ماه حبس محکوم شدند دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸

رئیس محیط زیست بروجرد گفت: دو نفر از عاملان رهاسازی پسماند ویژه صنعتی در بروجرد که این پسماندهای خطرناک را از استانی دیگر در اراضی کشاورزی رها کرده بودند به  6 ماه حبس محکوم شدند.


:: قطار پروژه های نیمه تمام، روی ریل کمبود اعتبار/کلکسیونی از پروژه های نیمه تمام در بروجرد! دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹

پروژه های نیمه کاره مختلفی در بروجرد وجود دارد که هر کدام با توجه به نیاز شهرستان کلنگ زنی شده اند اما بسیاری از این پروژه ها یا با کُندی پیش می روند و یا کلا تعطیل شده اند.


:: آمار طلاق در بروجرد همچنان رو به افزایش است/ثبت288طلاق در چهارماهه اول امسال یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴

طی چهار ماهه نخست امسال در بروجرد 288 طلاق ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش یافته است و این امار نشان می دهد آمار طلاق در بروجرد همچنان رو به افزایش است.


:: مسکن مهر به منبع درآمدی برای تعاونی ها تبدیل شده است یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱

فرماندار بروجرد گفت: واحدهای مسکن مهر تکمیل نشده در بروجرد به منبع درآمدی برای اتحادیه‌ها و تعاونی ها تبدیل شده است.


:: سبزی تر و تازه با طعم فاضلاب/ مزارعی که با فاضلاب آبیاری می شوند! یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۹

چاشنی غذا و تزیین سفره هایمان آغشته به فاضلاب هایی است که مسئولان بدون هیچ توجهی سالهاست از کنار آن می گذرند و رها کردن فاضلاب ها در زمین های کشاورزی روز به روز بیشتر می شود.


:: 10 صیاد متخلف در بیشه دالان بروجرد دستگیر شدند شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵

رئیس محیط زیست بروجرد گفت: در پی گشت زنی نیروها در منطقه بیشه دالان، 10 صیاد متخلف به همراه مقداری لوازم صید در بروجرد دستگیر شدند.


:: گلایه نخبه بروجردی از وعده هایی که محقق نشد/آفرینِ مسئولان را نمی خواهم، حمایت نیاز دارم شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸


"علی کردی" نخبه بروجردی که به عنوان بیمار موفق ام اس کشور شناخته شده و در کنار بیماری ام اس تا کنون 10 اختراع را ثبت کرده اما تا کنون مسئولان فقط به او وعده داده و عمل نکرده اند و حمایت از این نخبه تنها در حد شعار بوده است.


:: مسابقات کشوری لیگ برتر جاده ای(یادواره زنده یاد نوروزیان) در بروجرد آغاز شد شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳


رئیس هیات دوچرخه سواری بروجرد گفت: مرحله اول مسابقات کشوری لیگ برتر جاده ای(یادواره زنده یاد نوروزیان) در بروجرد با حضور 12 تیم از سراسر کشور آغاز شد.


:: مجلس باید ورود کالاهای آ مریکایی به کشور را ممنوع کند جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹

 امام جمعه بروجرد گفت:مجلس باید ورود کالاهای آ مریکایی به ایران را ممنوع کند و بازار ایران از وجود این کالاها دور باشد.


:: تامین آب پایدار برای بروجرد یکی از اهداف احداث سد آبسرده است جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹

 استاندار لرستان گفت: سد آبسرده یکی از پروژه های زیر بنایی و تاثیر گذار شهرستان بروجرد است که تامین آب پایدار برای بروجرد یکی از اهداف احداث سد آبسرده است.


:: سفرها و حرکات نمایشی مشکل بروجرد را حل نمی کند/ بیکاری در این شهر حاصل بی توجهی به تولید است جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از سفرها برای شهرستان بروجرد برکتی ندارد و این سفرها و حرکات نمایشی مشکلی از شهرستان را حل نخواهد کرد.