نسخه تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد
:: بیش از 900 مورد عملیات آتش نشانی طی سال گذشته در بروجرد انجام شد پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰

معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: 960 مورد عملیات آتش نشانی طی سال گذشته در بروجرد انجام شد که آمار حریق و امداد و نجات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.


:: 16 وقف جدید در بروجرد ثبت شد چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: 16 وقف جدید در بروجرد ثبت شده که نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است.


:: تبلیغات کاندیدهای شورای شهر در فضای مجازی تخلف است چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶

معاون فرماندار بروجرد گفت: تبلیغات کاندیدهای شورای شهر در فضای مجازی تخلف است و این تخلفات به عنوان تبلیغات زودرس در تایید صلاحیت آنها موثر است.


:: چهار صیاد متخلف در بروجرد دستگیر شد چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵

رئیس محیط زیست بروجرد گفت: چهار صیاد متخلف که اقدام به صید غیر مجاز ماهی در دریاچه فدک و تک درخت کرده بودند، دستگیر شدند.


:: طرح محور گردشگری تاریخی شهرستان بروجرد اجرایی می‌شود چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴

استاندار لرستان گفت: طرح محور گردشگری تاریخی شهر بروجرد با توافق رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به‌منظور جذب گردشگر به‌زودی اجرایی می‌شود 


:: دو نکته در باب اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
تلاش و همت برای عدم وابستگی به دیگران و کسب عزت و سرافرازی ایران اسلامی، با راهکار اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال، میسر است.

:: خوشبختی در آینه نوروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵

اگر در ایّام نوروز، به دنبال لذّت بردن و احساس نشاط و شادی هستیم، باید با بهره بردن از یاد خدا و زنده نگاه داشتن دلهایمان در تمام لحظات، هر لحظه به دنبال انجام کار خیری باشیم.


:: بیرون بودن چند تار مو سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴

بیرون گذاشتن موی سر (حتی به مقدار چند تار مو) از چادر یا روسری در انظار عمومی و دید نامحرم، حرام است


:: رابطه ازدواج و طلاق با سلامت قلب انسان سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲

یافته های به دست آمده می تواند به افراد نشان دهد که ازدواج و زندگی زناشویی تا چه حد می تواند بر سلامت قلب و عروق تاثیرگذار باشد.


:: پنج مرکز عرضه مواد غذایی متخلف در بروجرد پلمپ شد سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹

رئیس مرکز بهداشت بروجرد گفت: در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی پنج مرکز عرضه مواد غذایی در بروجرد به دلیل مشکلات بهداشتی پلمپ شدند.


:: اسکان در مدارس بروجرد 20 درصد کاهش یافت سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱

رئیس آموزش وپرورش بروجرد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا کنون پنج هزار و572 نفر در مدارس بروجرد اسکان یافتند که آمار اسکان در مدارس بروجرد 20 درصد کاهش یافت.


:: مهمانی های نوروز با چاشنی تجمل و اسراف/وقتی چشم و هم چشمی زندگی را سخت می کند سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰

روزهای بهار، دید و بازدید و ایام نوروز با آن هم خاطره و زیبایی از راه رسیده اما در این میان گاهی تجمل گرایی، اسراف و چشم و هم چشمی دیده می شود که زندگی را سخت می کند.


:: سامانه جدید بارشی بروجرد را فرا می گیرد سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸

رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: از فردا چهارشنبه سامانه جدید بارشی بروجرد را فرا می گیرد و این سامانه تا عصر روز پنج شنبه فعال است.


:: ۸۷ هزار نفر در استان لرستان بیکار هستند سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶

استاندار لرستان گفت: آمار بیکاری حال حاضر لرستان ۸۷ هزار نفر است که برای برطرف کردن مشکل بیکاری این افراد نیازمند سرمایه‌گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومانی هستیم. 


:: درب موزه ورشو بروجرد همچنان بسته است/وعده ای که به تاریخ پیوست دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹

موزه ورشو بروجرد در سال 91 قرار بود در خانه تاریخی بیرجندی راه اندازی شود که بعد از گذشت پنج سال این وعده محقق نشده و درب موزه ورشو بروجرد همچنان بسته است و وعده موزه ورشو تاریخی شد.


:: عبور از جاده کمربندی بروجرد مساوی با پنجری ماشین/لکه گیری آسفالت کمربندی فراموش شد دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳

آسفالت نامناسب، کنده شده و پُر از ترک جاده کمربندی بروجرد سبب شده تا برخی از خودروها در هنگام تردد در این مسیر با پنجری ماشین روبرو شوند و با توجه به رسیدن نوروز اما آسفالت و لکه گیری در این محور کلا فراموش شد.


:: 70 هزار زائر و مسافر نوروزی از بقاع متبرکه بازدید کردند دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۷

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا کنون 70 هزار زائر و مسافر نوروزی از بقاع متبرکه بازدید کردند که نسبت به سال گذشته بازدید مسافران افزایش یافته است.


:: دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی به جای «کدخدا» به ظرفیت داخلی اعتماد کند/ دولت ورود کالاهای خارجی را بر خود حرام کند/ واردات ۷۰ هزار میلیارد تومان کالای قاچاق به کشور دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹

برخی نمایندگان مجلس و کارشناسان سیاسی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید، معتقدند دولت باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی به جای «کدخدا» به ظرفیت داخلی اعتماد و ورود کالاهای خارجی را بر خود حرام کند.


:: 815 نفر در انتخابات شورای شهر و روستای بروجرد ثبت نام کردند دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۴

رئیس ستاد انتخابات بروجرد گفت: 815 نفر در انتخابات شورای شهر و روستای بروجرد ثبت نام کردند که آمار ثبت نام ها نسبت به دوره گذشته 15 درصد افزایش یافته است.


:: جای خالی پارکینگ در مناطق پر بازدید بروجرد/نبود پارکینگ دغدغه مسافران نوروزی یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴


این روزها یکی از مهمترین دغدغه و مشکل مسافران نوروزی در بروجرد نبود پارکینگ خصوصا در مناطق پر بازدید بناهای تاریخی است که پارک خودروها در کوچه پس کوچه ها به صورت فشرده، گویای نبود پارکینگ است که تا کنون برای رفع این مشکل اقدامی صورت نگرفته است.


:: بازدید 30 هزار مسافر و گردشگر نوروزی از بناهای تاریخی بروجرد یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا کنون افزون بر 30 هزار مسافر و گردشگر نوروزی از بناهای تاریخی شاخص بروجرد بازدید کردند.


:: طبیعت بکر بروجرد از دریچه دوربین/از گلدشت تا تپه چغا یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۵

شهرستان بروجرد دارای طبیعی زیبا و بکر است که در همه ایام سال و مخصوصا بهار و تابستان میزبان گردشگران زیادی است.


:: تعریض جاده ونایی بروجرد در پیچ و خم وعده ها/بی توجهی مسئولان به روستای هدف گردشگری تا کی ادامه دارد؟ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲


طرح تعریض جاده ونایی بروجرد چند سال پیش به میان آمد، جاده ای کم عرض با پیچ های خطرناک که در طول سال شاهد تصادفات منجر به فوت در این جاده هستیم اما بی توجهی به این جاده همچنان ادامه دارد تا این که روز گذشته نیز خانواده ای دیگر داغدار شد.


:: ریزش کوه در جاده ونایی بروجرد یک کشته و چهار مجروح بر جای گذاشت شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۱

رئیس مرکز اورژانس بروجرد گفت: عصر امروز شنبه بر اثر ریزش کوه در جاده ونایی بروجرد یک کودک 5 ساله کشته و چهار مجروح بر جای گذاشت.


:: بیماران بستری در راهرو بیمارستان،چشم انتظار تحقق وعده ها/ ساخت بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)10 ساله شد شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲

یک دهه از کلنگ زنی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) گذشت، قرار بود بیمارستان در سال 92 افتتاح شود اما با گذشت 10 سال خبری از افتتاح نیست و بیماران بستری در راهرو بیمارستان چشم انتظار تحقق وعده های مسئولان هستند.


:: آمار طلاق در بروجرد 7 درصد افزایش یافت شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳


رئیس اداره ثبت احوال بروجرد گفت: طی یک سال گذشته با ثبت 873 مورد طلاق، آمار طلاق در بروجرد هفت درصد افزایش و ازدواج چهار درصد کاهش یافته است.


:: اهدای خون در بروجرد بیش از 8 درصد کاهش یافت شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲

رئیس اداره انتقال خون بروجرد گفت: اهدای خون در بروجرد طی سال 95 در مقایسه با سال گذشته بیش از 8 درصد کاهش یافت.


:: بیش از 2 هزار و 700 مسافر نوروزی در بروجرد راهنمایی شدند شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷

رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا کنون بیش از 2 هزار و 700 مسافر در بروجرد توسط اعضای جوانان راهنمایی شدند و نیروهای امداد به 61 نفر خدمات امدادی ارائه دادند.


:: بارندگیهای سال زراعی در بروجرد 18 درصد افزایش یافت شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴

 رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: بارندگیهای سال زراعی در بروجرد 18 درصد افزایش یافت و طی چند روز گذشته 52 میلیمتر باران در بروجرد بارید.


:: کاروان 300 نفره خواهران از بروجرد به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰


مسئول اردوی راهیان نور ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: 300 نفر از خواهران بروجردی صبح امروز شنبه به اردوی سه روزه راهیان نور اعزام شدند.