نسخه تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد
:: «آتش‌فشان» پلاسکو خاموش نمی‌شود/ بازدید رئیس‌جمهور از عملیات آواربرداری و امداد در آوارهای پلاسکو/آواربرداری کامل تا ۶ روز دیگر/ ارائه وام ۱۰۰ میلیونی به تولیدی‌های پلاسکو شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۱

24 ساعت از حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می‌گذرد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.


:: ماموریت آتش نشانان این بار با شهادت رقم خورد جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۱

مردم بروجرد جمعه شب با روشن کردن شمع و برگزاری مراسمی یاد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو را گرامی داشتند، آتش نشانانی که ماموریتشان این بار با شهادت رقم خود.


:: رونق اقتصادی با زدن عینک هم دیده نمی شود/تورم و رکود از دستاوردهای برجام بود جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵

امام جمعه بروجرد گفت: رونق اقتصادی با زدن عینک هم دیده نمی شود و توافق هسته ای به جز رکود، تورم و مشکلات اقتصادی دستاوردی نداشته  و به برکت رکود بسیاری از شاغلین شغل خود را از دست می دهند.


:: خلبان آزاده ای که دست هایش را از حضرت اباالفضل(ع) هدیه گرفت پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶

خلبان آزاده نیروی هوایی ارتش گفت: دو دستم به دلیل شکنجه و شکستن استخوان قرار بود قطع شوند اما با توسل به حضرت اباالفضل(ع) دستانم قطع نشد و حضرت عباس(ع) دستانم را دوباره هدیه داد.


:: تقویت روحیه ایثار و شهادت از مهمترین ابزار مقابله با جنگ نرم دشمن است پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۱

امام جمعه بروجرد گفت: تقویت روحیه ایثار و شهادت از مهمترین ابزار مقابله با جنگ نرم دشمن است و باید دشمن را در تضعیف روحیه ایثار و شهادت ناکام گذاشت.


:: آمریکا داعش و گروه های دیگر را ایجاد کرده تا امنیت رژیم صهیونیستی را حفظ کند پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا داعش و گروه های دیگر را ایجاد کرده تا امنیت رژیم صهیونیستی را حفظ کند و امروز طمع دشمن برای متزلزل کردن امنیت کشور است.


:: نیروی هوایی نقطه قوت انقلاب اسلامی است/منافقین و دشمنان زیاد دوام ندارند پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵

رئیس دفتر مطالعات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی هوایی نقطه قوت انقلاب اسلامی است و منافقین و دشمنان زیاد دوام ندارند و شکست می خورند.


:: سه واحد تولیدی غیر مجاز و بدون استاندارد به جزای نقدی محکوم شدند پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵

 رئیس اداره استاندارد بروجرد گفت: سه واحد تولیدی مصالح فروشی ساختمان در بروجرد به دلیل تولید غیر مجاز و بدون استاندارد پس از اخطارهای لازم به جزای نقدی محکوم شدند.


:: مهار کوآدکوپتر واردشده به منطقه ممنوعه توسط پلیس/مالک کوآدکوپتر احضار شد پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۹

کوآد کوپتری که عصر روز ۲۷ دیماه در منطقه ممنوعه در حال پرواز بود درتعاقب خط آتش پدافندهوایی توسط پلیس پایتخت مهار شد.


:: کشت گیاهان دارویی می تواند بخش زیادی از مشکل بیکاری را حل کند چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲

فرماندار بروجرد گفت: کشت گیاهان دارویی می تواند بخش زیادی از مشکل بیکاری را حل کند و با کشت انواع گیاهان دارویی در بروجرد می توان شغل برای 40 هزار نفر ایجاد کرد. 


:: هشت هزار و 425 گونه گیاهی وجود دارد که2 هزار و 500 گونه گیاهان دارویی هستند چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷

مجری طرح ملی گیاهان دارویی کشور گفت: هشت هزار و 425 گونه گیاهی وجود دارد که2 هزار و 500 گونه گیاهان دارویی هستند و می توان با کشت گیاهان دارویی در اقتصاد مقاومتی گام برداشت.


:: طب سنتی با وجود انواع گیاهان دارویی باید تقویت و مورد توجه قرار گیرد چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸

رئیس بخش بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران گفت: طب سنتی با وجود انواع گیاهان دارویی در کشور باید تقویت و مورد توجه قرار گیرد و استفاده از داروهای گیاهای بدون عوارض هستند و می توان با کشت گیاهان دارویی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کرد.


:: بیمه 500 قالیباف غیر فعال در بروجرد قطع شد چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۴

رئیس تامین اجتماعی بروجرد گفت:  بیمه 500 قالباف غیر فعال در بروجرد به دلیل این که شغل اصلی این افراد قالیبافی نبوده قطع شده است.


:: لرستان ۲ هزار معلم مازاد دارد چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۴

 مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: در حال حاضر در لرستان دو هزار معلم مازاد داریم.


:: 64 طلاق هر ماه در بروجرد رخ می دهد سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۳

رئیس دادگستری بروجرد گفت: 64 طلاق هر ماه در بروجرد رخ می دهد که از ابتدای سال جاری تا کنون 557 طلاق در بروجرد ثبت شده است.:: پایلوت بودن لرستان به عنوان اقتصاد مقاومتی یک فرصت است سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲

فرماندار بروجرد: پایلوت بودن لرستان به عنوان اقتصاد مقاومتی یک فرصت است و می توان از این فرصت برای رفع مشکلات استفاده کرد و لرستان در پرداخت تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی رتبه اول را دارد.


:: آمار طلاق در بروجرد بالا است/وضعیت بیکاری در میادین شهرها نشان دهنده افزایش بیکاری است سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: وضعیت بیکاری در میادین شهرها نشان دهنده افزایش بیکاری است و باید برای رفع مشکل بیکاری تلاش کرد و متاسفانه آمار طلاق در شهرستان بروجرد چند برابر استان است و این امار نگران کننده است.


:: نبض ضعیف صنعت در شهرک صنعتی بروجرد/50 درصد واحدها تعطیل شدند سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۴

طی دو سال اخیر نیمی از واحدهای شهرک صنعتی بروجرد تعطیل و نیمه تعطیل شده و با تعطیلی هر واحد تعدادی از کارگران اخراج شده که همه این مشکلات به دلیل رکود بوده، رکودی که جان نیمی از واحدهای شهرک صنعتی را گرفته است.


:: مشکلات گره خورده به برجام پس از یک سال حل نشدند سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۲

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت یک سال از برجام گفت: برجام دستاوردی برای کشور نداشت و مشکلات گره خورده به برجام حل نشد و امروز اظهار نظردر مورد برجام به معنای چوب لای چرخ گذاشتن کار دولت محسوب نمی شود.


:: دعوت گزینشی خبرنگاران توسط اداره ارشاد بروجرد به شورای فرهنگی عمومی/ورود خبرنگاران منتقد ممنوع! دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰

اداره ارشاد اسلامی بروجرد برای برگزاری جلسه شورای فرهنگی عمومی اقدام به دعوت گزینشی خبرنگاران کرد، ترابی رئیس ارشاد کمبود صندلی در سالن جلسه را بهانه قرار داد و گفت که تنها تعدادی از خبرنگاران می توانند در این جلسه حضور داشته باشند.


:: 396 کلاس درس در بروجرد به سیستم های هوشمند مجهز شدند دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰

رئیس آموزش و پرورش بروجرد گفت: 396 کلاس درس در بروجرد به سیستم های هوشمند مجهز شدند و هوشمند سازی مدارس اقدامی در راستای ارتقای کیفی آموزش به دانش آموزان است.


:: انفجار در دزفول 3کشته و زخمی برجای گذاشت/ احتمال انفجار مهمات فرسوده جنگی دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵

در پی انفجار یک شی مشکوک یک نوجوان 17 ساله در دم کشته و 2 تن مصدوم شدند.


:: بی توجهی برخی مدارس بروجرد به ممنوعیت شبکه های اجتماعی/ تلگرام راه ارتباطی معلمان و اولیاء شد دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱

ایجاد و فعالیت کانال تلگرام در مدارس ممنوع است اما برخی از مدارس به این موضوع توجهی ندارند و با ایجاد کانال هایی بیشتر وقت دانش آموزان را در زمان غیر مدرسه گرفته و این کانالها راه ارتباطی معلمان و اولیاء شده است.


:: تیم مذاکره کننده واقعیت نشست وین را به درستی بیان نکرد/ آمریکا در وین نقض برجام را نپذیرفت/ عملکرد دولت در قبال نقض مکرر برجام مناسب نیست دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶

یک کارشناس مسائل هسته‌ای گفت: مسئولان در نشست وین به گونه ای القا کردند که گویا موفقیت بزرگی طی این نشست‌ها حاصل شده و آمریکا قول داده است که از اثرات این تحریم ها جلوگیری کند اما حقیقت این است که زمانی که آمریکا اصل نقض برجام را قبول نکرده است چگونه می تواند قولی برای ممانعت از تاثیر تحریم ها بر ایران بدهد؟