تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: یادواره 68 شهید دانش آموز بروجرد برگزار شد
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱     کد خبر : ۱۳۴۷۰

یادواره 68 شهید دانش آموز بروجرد مدرسه شهید فیاض بخش و امام حسن(ع) ظهر پنج شنبه  برگزار شد.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام "علاء دولتشاهی" مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بروجرد در این مراسم گفت: یادواره های شهدا مجلس معرفت، بصیرت  و اخلاق هستند و با برگزاری این یادواره ها فرهنگ ایثار و شهادت ترویج داده می شود و از رشادتها و حوادث دوران دفاع مقدس برای نسل جوان خاطراتی بازگو می گردد.

 

وی اضافه کرد: در سال 1342 بود که امام خمینی(ره) پرچم آزادی را بلند و اعلام کردند که به داد اسلام برسید، ملت ایران که از حکومت ظالم و فاسد به تنگ آمده بودند در راستای پیروزی انقلاب همه تلاش خود را به کار گرفته و برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا پای جان ایستادند.

به گفته وی  حکومت سطلنتی حکومتی ظالم و خیانت کار بود که نه تنها هیچ خدمتی به ملت نمی کرد بلکه غارت بیت المال هم از اقدامات آن حکومت بود و سرانجام پس از سالها انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام(ره) به پیروزی رسید که برای رسیدن به این پیروزی جوانان زیادی جان خود را تقدیم کردند.

 

حجت الاسلام دولتشاهی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بسیاری از کشورهای دنیا با صدام همنوا شده و این رژیم را برای پیاده کردن اهداف در ایران همراهی کردند اما ملت ایران پس از هشت سال ایستادگی در برابر دشمن به پیروزی بزرگی دست یافتند و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناامید کردند.

 

وی بیان کرد: به برکت خون شهدا انقلاب پیروز شد امروز همه مسئولین وظیفه دارند به ملت خدمت کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بروجرد تصریح کرد: امروز دشمن بعد از شکست در جنگ سخت با جنگ نرم وارد عمل شده و بر روی سرمایه های انسانی این کشور تلاش دارد تا برنامه ریزی کند اما اموزش و پرورش با در اختیار داشتن این سرمایه ها می تواند برای تربیت نسلی مومن و مخلص و در تراز انقلاب اسلامی ایران گام بردارد تا دشمن را بار دیگر در رسیدن به اهداف خود مایوس کند.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري