تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خط بطلانی بر دسیسه های دشمن است
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲     کد خبر : ۱۳۵۶۳

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خط بطلانی بر دسیسه های دشمن است و اقتدار و عظمت بار دیگر به نمایش گذاشته می شود.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ "مجید سوری" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر 8 که در حسینیه سپاه بروجرد برگزار شد گفت: علیات والفجر8 بزرگترین و یکی از بی نظیر ترین عملیات های جهان بود که منجر به فتح فاو و قطع دسترسی عراق به آب های آزاد شد.

وی اضافه کرد: دشمن در این عملیات به شدت غافل گیر و دچار شکست سنگینی شد که در این عملیات هزاران نفر از نیروهای عراقی کشته و اسیر شدند.

سوری مهمترین نقشه دشمن را در این برهه از زمان ناکارآمد جلوه دادن نظام برشمرد و افزود: دشمن از بدو پیروزی انقلاب به دنبال توطئه هایی برای رسیدن به اهداف شیطانی است و امروزه می کوشد تا به ملت القا کند که انقلاب اسلامی کارآمدی خود را برای حل مشکلات مردم از دست داده است.

به گفته وی گرچه از اول انقلاب تا کنون دشمن به دنبال این موضوع بوده و تلاش دارد تا با تغیبر باور برخی از مردم بتوانند به اهداف خود برسد به طوری که روح تجمل گرایی بر روحیه و گرفتن روحیه قناعت از اهداف دشمن است.

وی بیان کرد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بخش های بهداشت و درمان، آموزش ، شرایط به گونه ای بسیار ضعیف بود اما با پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرایط برای رشد و توسعه فراهم شد و امروز جوانان برومند این سرزمنین در بخش های مختلف توانسته اند موفقیت های بی شماری را در دنیا کسب کنند.

سوری با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم افزود: امروز مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی همراه هستند که نیاز است مسئولین برای برطرف کردن این مشکلات، رفع بیکاری و گرانی تلاش کنند و در این راستا از کوتاهی پرهیز کنند.

وی با اشاره به فرا رسیدن 22 بهمن گفت: فردا ملت ایران بار دیگر با حضور خود به دنیا نشان می دهند که همان راه ترسیم شده را ادامه می دهند و بار دیگر خشم و نفرت خود را از استکبار اعلام می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد اضافه کرد: ملت ایران بار دیگر با حضور خود توطئه ها و ترفندهای دشمنان را ناکام می گذارند و نشان می دهند همیشه با اتحاد در صحنه حضور دارند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري