تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: پیشرفت ایران در عرصه های مختلف دشمن را به شدت عصبانی کرده است/حضور حماسی در راهپیمایی دشمن را ناامید کرد
یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰     کد خبر : ۱۳۵۶۵


امام جمعه بروجرد گفت: پیشرفت ایران در عرصه های مختلف دشمن را به شدت عصبانی کرده است و حضور حماسی در راهپیمایی دشمن را ناامید کرد و نشان داد ملت تا اخرین نفس ایستاده است.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام "حسن ترابی" امام جمعه بروجرد ظهر یکشنبه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم بروجرد گفت: 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و در طول این سالها ملت توانسته در برابر حجم انبوهی از فتنه ها و توطئه های داخلی و خارجی ایستادگی کند و آنها را پشت سر بگذارد که این پیروزی بزرگ است.

 

وی اضافه کرد: همانگونه که اصل انقلاب با رهبری امام(ره) و با مجاهدت مردم به پیروزی رسید، استمرار و تداوم آن با پشتیبانی و حضور مردم است و در طول این سالها ملت با حضور به موقع در صحنه توانسته به خوبی به وظیفه خود عمل کند.

 

امام جمعه بروجرد با اشاره به این که راهپمایی امسال بسیار با شکوه برگزار شد افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در سطح منطقه و بین الملل به موفقیت های بزرگی دست یافته و طرح ها و پروژه های دشمن را با شکست مواجه کرده که این موفقیت ها سبب شده تا دشمن به تکاپو بیفتد و با اقداماتی بتواند این شکست ها را جبران کند و ضربه خود را وارد کند اما حضور ملت بار دیگر نقشه های آنان را خنثی کرد.

 

حجت الاسلام ترابی با اشاره به مشکلات اقتصادی افزود:  در سطح داخل مشکلات اقتصادی و معیشتی که بر مردم تحمیل شده و قصورها و ناکارآمدی برخی مسئولان سبب شده تا مردم گلایه هایی داشته باشند و دشمن سعی دارد القا کند این اعتراضات به اصل انقلاب و نظام بوده است به طوری که پس از اغتشاشات اخیر نظام سلطه به شدت تلاش کرد تا به دنیا بفهماند که ملت ایران نسبت به انقلاب و ارزش های آن بی تفاوت شده اما حضور حماسی ملت ایران امروز نشان داد که این فشارهای سیاسی و اقتصادی هرگز نمی تواند آنها را انقلاب جدا کند.

 

وی بیان کرد: امسال ملت ایران قوی تر و پر شورتر در صحنه حاضر شدند تا به دنیای استکبار بفهماند در برابر این فتنه ها و فشارها عقب نشینی نخواهد کرد و مشکلات اقتصادی کوچکترین تاثیری در حمایت آنها از اسلام، نظام و ولایت ندارد و تا آخرین نفس در حمایت از اسلام و انقلاب و ولایت ایستاده اند.

 

امام جمعه بروجرد به حضور نسل جوان در راهپیمایی امروز اشاره کرد و گفت: امروز نسل جوان به صحنه آمدند تا اعلام کنند پشت سر رهبری مانند کوه ایستادند و امریکا و اسرائیل غلطی نخواهند کرد.

 

به گفته وی پیام حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن این است که تا این ملت زنده است راه امام(ره) و ولایت در این کشور زنده و پر نشاط خواهد بود.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري