تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: توطئه ها و ترفندهای آمریکا نتوانسته ملت ایران را تسلیم نماید/13 آبان روز رسوایی نظام سلطه و آمریکای خبیث است
یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱     کد خبر : ۱۴۱۰۷

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: 13 آبان  روز رسوایی نظام سلطه و آمریکای خبیث است و در طول این سالها توطئه ها و ترفندهای آمریکا نتوانسته ملت ایران را تسلیم نماید.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

"عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با بازتاب بروجرد با اشاره به راهپیمایی 13 آبان گفت: 13 آبان  روز رسوایی نظام سلطه و آمریکای خبیث است و در این روز ملت ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی بار دیگر شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد می زنند و اتحاد و ایستادگی خود را به دنیا نشان می دهند.

 

وی اضافه کرد: آمریکا از ملت ایران سیلی خورده است و دشمنی او با جمهوری‌اسلامی در واقع دشمنی با ملت ایران است و ادعای آنان مبنی بر دوستی با ملت ایران و دشمنی با دولت جمهوری‌اسلامی، کاملا دروغ و فریبنده است چرا که آنان مغلوب مقاومت این ملت اند.

 

گودرزی اظهار داشت: در طول این سالها توطئه ها و ترفندهای گوناگون شان نتوانسته این ملت را تسلیم نماید و نتوانسته اند تسلط خود را دوباره بر مقدرات این کشور برگردانند و لذا با این ملت دشمن اند.

 

به گفته وی البته همچنان که ۴۰ سال است استقامت کرده ایم و همواره پیروز میدان بوده ایم به فضل الهی مطمئن هستیم که این روزها و این مقطع نیز خواهد گذشت و به برکت خون شهدا، ایستادگی ملت و رهبری حکیمانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران این قرن، ان شاالله قرن اسلام و قرن شکوه و عزت مسلمین و ذلت آمریکا خواهد بود.

 

انتهای پیام/



برگشت به تلكس خبري