تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد:حضور پر شور مردم پاسخ کوبنده ای به دشمنان /خروش ضد استکباری ملت ایران در 13 آبان
یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸     کد خبر : ۱۴۱۰۹

امروز مردم بروجرد مانند مردم سایر شهرهای کشور در راهپیمایی 13 آبان با حضور پر شور خود دشمنان را در رسیدن به اهداف خود ناامید کردند.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد 13 آبان روزی به یادمانی در تاریخ ایران اسلامی است که سه رویداد در چنین روزی رخ داده بود، تبعید امام(ره) به ترکیه، شهادت تعدادی از دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که هیچگاه از اذهان ملت ایران پاک نخواهد شد.

ملت ایران اسلامی سالهاست که در 13 آبانماه در راهپیمایی بزرگی شرکت می کنند و با مشت های گره زده و با اتحاد، شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر سلطه گر و مرگ بر اسرائیل سر می دهند.

13 آبانماه روز مبارزه با استکبار است، استکباری که سالهاست برای رسیدن به اهداف خود تلاش زیادی می کند اما هر بار در توطئه های خود با شکست مواجه می شود و ملت ایران اسلامی با حضور همیشگی خود در صحنه پوزه دشمنان را به خاک می مالند.

چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد و هر روز بر اقتدار و سربلندی ایران اسلامی اضافه می شود و ملت ایران اسلامی امروز در جای جای این کشور با حضور در راهپیمایی به همه دنیا نشان دادند که تا پای جان ایستاده اند و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام و ناامید می گذارند.

امروز مردم بروجرد همانند مردم سایر شهرهای کشور در راهیپمایی 13 آبان شرکت کردند، حضور دانش آموزان در این مراسم بسیار چشمگیر بود، دانش آموزانی که با در دست داشتن بنرهایی با مضمون آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، آماده بودند تا نشان دهند در صحنه حضور دارند.

امروز علاوه بر دانش آموزان بروجردی، دانشجویان زیادی حضور داشتند و آماده بودند تا بگویند ما نیز در میدان هستیم و دشمنان را در رسیدن به اهداف خود ناامید می کنیم.

مسئولان بروجرد در کنار مردم این شهرستان امروز در راهپیمایی حضور داشتند و همه با همه توان خشم و نفرت خود را علیه استکبار فریاد زدند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري