تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: سالانه 50 هزار دستگاه خودوری فوتون و هن تنگ در عظیم خودرو تولید خواهد شد
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵     کد خبر : ۱۴۱۱۳

مدیر عامل عظیم خودرو گفت: سالانه 50 هزار دستگاه خودوری فوتون و هن تنگ در عظیم خودرو تولید خواهد شد و با تکمیل ظرفیت میزان اشتغالزایی به 1200 نفر می رسد.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد بابک وطن خواه مدیر عامل عظیم خودرو در نشست خبری با خبرنگاران که در کارخانه عظیم خودرو برگزار شد گفت: با راه اندازی این کارخانه و تولید خودرو، میزان اشتغالزایی تا پایان امسال به 250 نفر خواهد رسید و با تکمیل ظرفیت میزان اشتغالزایی در این واحد به 1200 نفر می رسد.

 

وی اضافه کرد: سال آینده 15 هزار دستگاه خودروی هن تنگ و 2 هزار دستگاه خودروی  فوتون در این کارخانه تولید خواهد شد البته در تلاش هستیم تا خودروی ماهیندرا نیز به خط تولیدات اضافه کنیم.

 

به گفته وی سالانه 50 هزار دستگاه خودوری فوتون و هن تنگ در عظیم خودرو تولید خواهد شد و در حال حاضر کارشناسان مشغول نصب و راه اندازی خط تولید جدید هستند که ظرف سه ماه آینده  خودروی هن تنگ به تولید می رسد.

 

وطن خواه اظهار داشت: هم اکنون خودوری فوتون گران ترین خودروی تولید در داخل کشور است که قیمت آن 23 هزار دلار است.

 

به گفته وی عظیم خودرو فعالیتی 15 ساله دارد و این شرکت تنها تولید کننده خودروی فوتون در بازار ایران خواهد بود که قطعات استفاده شده در این خودروهای تولیدی مطابق با استانداردهای جهانی است.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري