تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد:اقدام اخیر آمریکا باعث محبوبیت بیشتر سپاه در بین مردم شده است
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵     کد خبر : ۱۴۴۳۹

امام جمعه بروجرد گفت: اقدام اخیر آمریکا  به دلیل شکست های پی در پی منطقه است و این اقدام سبب محبوبیت بیشتر سپاه در بین مردم شده است.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: اقدام اخیر آمریکا و اعلام تروریستی خواندن سپاه نشانه ضعف آمریکا در برابر ایران است. 

وی اضافه کرد: در حالی آمریکا سپاه را تروریستی اعلام می کند که خودش بسیاری از گروهک های تروریستی مانند القاعده داعش را به وجود آورده است. 

به گفته وی آمریکا روز به روز با شکست مواجه می شود و این که از دست سپاه عصبانی و تاراحت است به خاطر این است که در منطقه شکست خورده و رو به افول می رود. 

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: یکی دیگر از دلایل دشمنی آمریکا با سپاه، قدرتمند شدن انقلاب اسلامی در جهان است.

وی بیان کرد:  ایران اسلامی به موفقیت های بزرگی درس یافته که این پیشرفتها دشمنان را عصبانی کرده است. 

به گفته وی پاسداران انقلاب اسلامی اعتقادات راسخ و انقلابی دارند و در هر شرایطی به کمک مردم و ملت های ستم دیده جهان می شتابند. 

حجت الاسلام حسینی با اشاره به روز ارتش تصریح کرد: ارتش مقتدر خار چشم دشمنان است. 

وی با اشاره به سیل اخیر افزود: با توجه به این که این سیل آسیب ها و خسارتهایی را بر جای گذاشت و تعداد زیادی از مردم بی خانمان شدند ولی یکی از دلایل سیل، ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم رودخانه ها بود. 

امام جمعه بروجرد گفت: سیل اخیر مصداق همدلی و فداکاری به همنوعان است و مردم با تمام توان به سیل زدگان کمک کردند.

 وی بیان کرد: سپاه و ارتش و سایر نیروهای امدادی خدمات ارزشمندی انجام دادند و کسانی که در سیل اخیر کمک کردند دوستداران انقلاب و ایران هستند.برگشت به تلكس خبري