تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد:گلایه فرماندار بروجرد از عدم حضور برخی مدیران و امکانات دستگاه در سیلاب بروجرد
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶     کد خبر : ۱۴۴۴۴

فرماندار بروجرد از عدم حضور برخی مدیران و عدم استفاده از امکانات و تجهیزات در سیلاب بروجرد گلایه کرد.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد عبدالرحیم رحیمی ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: متاسفانه برخی از مدیران بروجرد در سیلاب اخیر در شهرستان بروجرد نه حضور داشتند و نه امکانات دستگاه خود را برای رفع برخی از مشکلات به میان آوردند.

 

وی اضافه کرد: برخی از مدیران هم خودشان حضور داشتند، هم نیرو برای کمک رسانی داشتند و هم امکانات خود را برای رفع برخی از مشکلات در اختیار نیروهای امدادرسانی گذاشتند.


به گفته وی در بروجرد چیزی به نام سد وجود ندارد و تنها چند تا بند خاکی وجود که تعدادی از ابن بندها هم اصولی ساخته نشده است.
فرماندار بروجرد تصریح کرد: در روبروی دانشگاه آیت اله بروجردی ره که ورودی شهر است متاسفانه از پنج پل، چهار پل مسدود شده و سبب شده تا سیلاب وارد جاده شود.


وی بیان کرد: نباید با اتمام شدن سیل، این بحران را فراموش کرد و باید نقاط سیل خیز مشخص شود و برای رفع مشکلات در این نقاط اقداماتی صورت گیرد.

 

فرماندار بروجرد با اشاره به اعتبارات شهرستان بروجرد افزود: 18 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبارات شهرستان بوده که 44 درصد تخصیص داده می شود و برخی از ادارات هنوز برنامه ای برای این اعتبارات ندارند .

 

در ادامه مسعود فلاح معاون فرماندار بروجرد کفت: با توجه به کمبود تجهیزات برای مقابله با بحران ضروری است تا چندین دستگاه تجهیزات برای شهرستان خریداری شود.

 

به گفته وی هر روز شاهد رانش زمین هستیم و علاوه بر این خیلی از پلها به دلیل این که فنی نبودند تخریب شدند.پ

 

وی بیان کرد: در بروجرد امکاناتی برای مقابله با بحران نداریم که باید برای خریداری آنها اقدام شود.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري