تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد:۱۳محموله کمک های مردم بروجرد به پلدختر ارسال شد
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹     کد خبر : ۱۴۴۴۵

معاون جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: نیروهای هلال احمر به 60 روستای گرفتار در سیلاب امداد رسانی کردند و تاکنون 13 محموله کمک های مردمی به پلدختر ارسال شده است.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد امیدعلی معاون جمعیت هلال احمر بروجرد ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: هلال احمر به ۶۰ روستای گرفتار در سیلاب امدادرسانی کرد و به ۳۲ روستا که در سیلاب بیشترین آسیب را دیدند، کمک های مردمی در میان مردم این روستا توزیع شد.

 

امیدعلی با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان افزود: تاکنون ۲۰میلیون تومان به صورت نقدی جمع آوری شده و سه کامیون و ۱۰نیسان کمک های غیر نقدی شامل ۱۵۰۰قرص نان، ۵۰۰۰ بطری آب، ۳۰۰۰ بسته مواد بهداشتی، ۳۰۰۰ بسته مواد غذایی، ۱۰۰۰ قوطی کنسرو و ۱۰۰ جفت چکمه به پلدختر ارسال شده است.

  به گفته وی همچنین چهار تیم عملیاتی به پلدختر اعزام شده و ۵۰۰۰ دفترچه در بین خانوارهای سیل زدگان توزیع شده و براساس آن کمک ها و اقلام توزیع شده و یک اکیپ امدادی نیز به شهرستان دورود اعزام شد.

  امیدعلی تصریح کرد: در روستای تنگه محمد حاجی به دلیل رانش زمین و قطع ارتباط این روستا، اسکان اضطراری صورت گرفته و در تعدادی از منازل که آب وارد منازل روستایی شده بود توسط نیروها تخلیه شدند.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري