تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: کمک رسانی نیروهای جهادی در مناطق سیل زده، ناشی از ایمان جهادگران است
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷     کد خبر : ۱۴۴۴۶

امام جمعه بروجرد گفت: در جریان سیل اخیر نیروهای جهادی زیادی از سراسر کشور وارد میدان شدند که کمک رسانی نیروهای جهادی در مناطق سیل زده، ناشی از ایمان جهادگران است.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: خداوند طبیعت را به گونه ای آفریده که ضرری به کسی نرسد اما هر آنچه مشکل و بحران رخ می دهد به دلیل تصرفات در طبیعت، ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم رودخانه است و مشکلات ناشی از سیل به خود ما برمی گررد.

 

وی با اشاره به حضور جهادگران برای کمک و امداد رسانی در سیل پلدختر اضافه کرد: در این ایام جهادگران زیادی برای کمک رسانی به سیل زدگان وارد شهرهای سیل زده شدند که این کمک رسانی نیروهای جهادی ناشی از ایمان جهادگران است.

 

به گفته وی در دوران دفاع مقدس نیز آنچه سبب شد رزمندگان ایران در هشت سال جنگ تحمیلی پیروز شوند، ایمان و اعتقاد رزمندگان بود و این ویژگی ها سبب شد ایران در برابر ۳۱ کشور دنیا که برای پشتیبانی صدام وارد جنگ شده بودند پیروز شد.

 

در ادامه رحیم جافری شهردار بروجرد گفت: ضروری است تا پروژه ها براساس مطالعات اجرا شود و هم اکنون پل میدان شهدا در حال جمع آوری است، در هسته مرکزی شهر نیازی به این پل هوایی نبوده و متاسفانه هیولایی به نام پل هوایی گذاشته اند که استفاده ای نمیشد و طبق برنامه این پل در حال جمع آوری است.


به گفته وی طبق نظرسنجی مردم، پل زیرگذر میدان قیام هم غیر قابل استفاده است و برخی تمایل دارند این پل برداشته شود و ضروری است تا پروژه ها براساس مطالعات اجرا شود.


شهردار بروجرد با گلایه از فضای مجازی تصریح کرد: از فضای مجازی آزرده هستیم و متاسفانه دخالت هایی در سیستم شهرداری می شود و این حاشیه ها سبب می شود همه انرژی و فرصتها از دست برود.


وی اضافه کرد: چرا خوبی های بروجرد را معرفی نمی کنید؟ چرا فقط عده ای مدیران را تخریب می کنند، بنده تابع هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم و من را به حاشیه نبرید.


به گفته وی به هیچ عنوان نیرویی را با رابطه وارد شهرداری نخواهم کرد و استخدام با رابطه یک خیانت است و اگر قرار است استخدام شود باید طبق ضابطه باشد.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري