تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: ساخت مسجد و یک مرکز فرهنگی در مسکن مهر بروجرد ضروری است
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۲     کد خبر : ۱۴۴۴۷

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: با توجه به جمعیت 17 هزار نفری ساکن در مسکن مهر، ساخت مسجد و یک مرکز فرهنگی در مسکن مهر بروجرد ضروری است.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ مجید سوری عصر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در دفتر امام جمعه برگزار شد اظهار داشت: در مسکن مهر بروجرد بیش از ۱۷ هزار نفر جمعیت زندگی می کند اما در این منطقه یک مسجد و یک مرکز فرهنگی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: اگر زمین لازم برای ساخت مسجد و یک مرکز فرهنگی اختصاص داده شود، خیرین و بسیج سازندگی برای ساخت اقدام می کنند.
سوری با اشاره به المان های شهری افزود: المان میدان امام ره بر اثر وزش باد شدید تخریب شده و ضروری است تا هر چه سریعتر شهرداری المان را در میدان ورودی شهر قرار دهد.
وی با اشاره به شعار سال گفت: مصرف کالاهای داخلی برای رونق تولید باید تبلیغ شود و برخی از تولیدکنندگان با مشکلاتی همراه هستند که باید رفع مشکلات آنها مد نظر باشد‌
به گفته وی سال گذشته طبق یک بررسی مشخص شد که ۹۰ درصد مصوبات ستاد تسهیل در بروجرد اجرا نشده است و ضروری است که برای رونق تولید موانع و مشکلات برطرف شود.

در ادامه رحیم جافری شهرداری بروجرد گفت: سد معبر در بروجرد یکی از مهمترین مشکلات است که در این راستا قرار است چند بازارچه راه اندازی و دستفروشان در این بازارچه ها مشغول به فعالیت شوند.برگشت به تلكس خبري