تلکس پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد: ضرب الاجل 24 ساعته فرمانداری بروجرد به شهرداری برای تعیین تکلیف جایگاه های سوخت CNG
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۲     کد خبر : ۱۴۴۵۲

جایگاه سوخت CNG برای چندمین بار تعطیل و سبب نارضایتی مردم و رانندگان تاکسی شده است که فرمانداری یک روز مهلت داده تا شهرداری این مشکل را تعیین تکلیف و برطرف کند.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد

به گزارش بازتاب بروجرد از نیمه دوم سال گذشته تاکنون چندین بار جایگاه های سوخت CNG در بروجرد تعطیل شده و این کار سبب نارضایتی  مردم و رانندگان تاکسی شده است به طوری که از چهار جایگاه سوخت CNG که زیر نظر شهرداری هستند سه جایگاه تعطیل و تنها یک جایگاه فعال است.

 

این در حالیست که با تعطیلی سه جایگاه سوخت، ازدحام و صف طولانی در خیابان سید مصطفی بروجرد ایجاد شده تا جایی که که گاهی این صف تا نزدیکی چهار راه کشیده می شود و رانندگان تاکسی باید ساعتها برای سوخت گیری CNG در این صف منتظر بمانند.

 

متاسفانه این مشکل هر چند ماه یکبار رخ می دهد و تاکنون به صورت اساسی این مشکل حل نشده است و آخرین بار در بهمن ماه بود که دوباره جایگاه های سوخت حدود یک هفته تعطیل شدند و سبب سرگردانی رانندگان تاکسی و مردم شد.

آقای محمدی یکی ار رانندگان تاکسی در در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: مدتهاست که این جایگاه ها مشکل دارند و هنوز برای رفع اساسی این مشکل اقدامی از سوی مسئولین مربوطه صورت نگرفته است.

 

وی اضافه کرد: شغل من راننده تاکسی است ولی این تعطیلی جایگاه ها سبب شده تا هر روز حداقل یک یا 2 ساعت در این صف طولانی برای سوختگیری فرصت کار کردن را از دست بدهم.

 

به گفته وی از مسئولین انتظار داریم ما را درک کنند و برای رفع این مشکل و جلوگیری از ازدحام خودروها در این خیابان پر ترافیک فکری کنند.

این در حالیست که این بار فرمانداری به شهرداری 24 ساعت مهلت داده تا نسبت به تعیین تکلیف با پیمانکار اقدام کند.

 

مسعود فلاح معاون فرماندار در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون چندین بار جایگاه های سوخت CNG  در بروجرد تعطیلی و علاوه بر ناراضایتی مردم و رانندگان تاکسی، در رفت و آمد و تردد نیز مشکلاتی را ایجاد کرده است.

 

وی اضافه کرد: بارها با پیمانکار صحبت کردیم و سعی کردیم دوباره جایگاه ها فعال شود اما قرارداد پیمانکار تمام شده ولی با توجه به مشکلات شهرداری، این مشکل هنوز برطرف نشده است.

به گفته وی روز گذشته نیز با شهرداری صحبت شده و نامه هم از سوی فرمانداری ارسال کردیم که اگر این مشکل ظرف 24 ساعت برطرف نشود، جایگاه های سوخت CNG از شهرداری گرفته می شود و به بخش خصوصی و یا شرکت نفت واگذار می شود.

 

فلاح تصریح کرد: تا فردا چهارشنبه به شهرداری فرصت داده شده تا مشکل جایگاه های سوخت را برطرف کند که انتظار می رود این مشکل هر چه سریعتر برطرف شود.

 

به هر حال انتظار می رود یکبار برای همیشه مشکل جایگاه های سوخت CNG در بروجرد برطرف شود تا هر چند ماه یکبار تعطیلی جایگاه های سوخت رانندگان تاکسی و مردم را کلافه نکند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري