borujerdbaztab : آیفون ۱۲ با ایرپاد سیمی در فرانسه عرضه می‌شود ‌

در بروچرد borujerdbaztab مطلب آیفون ۱۲ با ایرپاد سیمی در فرانسه عرضه می‌شود ‌ مشاهده می کنید

هفته گذشته اپل از نسل جدید گوشی‌های آیفون ۱۲ پرده برداشت و اعلام کرد که به منظور حفاظت از محیط زیست، مدل‌های آیفون ۱۲ بدون آداپتور شارژر و هدفون سیمی ایرپاد عرضه خواهند شد.

اما قوانینی که در کشور فرانسه در خصوص تاثیرات سوء دستگاه‌های الکترونیکی حاکم است، به اپل اجازه فروش آیفون بدون هدفون را نمی‌دهد. در واقع، تمامی‌گوشی‌ها در این کشور می‌بایست به یک محصول جانبی هندزفری مجهز باشند تا کاربر برای هر بار استفاده از دستگاه، نیازی به قرار دادن گوشی روی گوش خود نداشته باشد.

مقایسه طول عمر باتری آیفون ۱۲ در برابر آیفون ۱۱

این قانون همچنین به منظور حفاظت از کودکان در برابر تاثیرات درازمدت تشعشعات گوشی‌ها روی مغز آن‌ها اعمال شده است. بنابراین، فرانسوی‌ها تنها کاربرانی خواهند بود که به همراه گوشی‌های جدید آیفون، ایربادهای شرکت اپل را نیز دریافت خواهند کرد.

حال اگر اپل از این قوانین تبعیت نکند و گوشی‌های آیفون خود را بدون هدفون عرضه کند، مشمول جریمه تقریبی ۴۴۰ هزار دلاری خواهد شد. اما نکته جالب اینجاست که با توجه به میزان فروش گوشی‌های آیفون در فرانسه، هزینه تولید ایرپادها برای این گوشی‌ها، بیشتر از میزان جریمه تعیین‌شده خواهد شد.

حذف شارژر از آیفون ۱۲؛ منفعت طلبی یا دغدغه‌های زیست‌محیطی

با این حال، اپل دغدغه‌های زیست محیطی را به عنوان دلیل اصلی حذف آداپتور شارژر و هدفون‌های سیمی از جعبه گوشی‌های آیفون ۱۲ اعلام کرد و فرانسه نیز نگرانی‌های خاص به خود را در خصوص آسیب‌های احتمالی ناشی از تشعشعات گوشی‌های هوشمند برای افراد و به ویژه کودکان دارد.

The post آیفون ۱۲ با ایرپاد سیمی در فرانسه عرضه می‌شود ‌ appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت borujerdbaztab